دوشنبه 23 تیر سال 1399 Mon, 13 Jul 2020 20:20:56 GMT
کد خبر : 50702       تاریخ : 1399/03/07 23:24
تداوم امور پژوهشی مدرسه علمیه خواهران برازجان در بستر مجازی

تداوم امور پژوهشی مدرسه علمیه خواهران برازجان در بستر مجازی

معاون پژوهش مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان، از برگزاری فعالیت های پژوهشی به صورت مجازی خبر داد.

به گزارش مبشرین به نقل از حوزه، در پی شیوع ویروس کووید ۱۹ و تعطیلی مدارس علمیه، معاونت پژوهش مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) در راستای استفاده بهینه از فرصت به وجود آمده اقدام به برگزاری فعالیت های پژوهشی خود در فضای مجازی کرد.

اکرم خزاعی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه از تشکیل گروه هسته پژوهشی با حضور ۶۰ نفر از فارغ التحصیلان خبر داد و گفت: هدف از تشکیل این گروه ارتباط فارغ التحصیلان با مدرسه می باشد و همچنان در وضعیت کنونی این فعالیت پژوهشی تداوم دارد.

معاون پژوهش مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان در ادامه با اشاره به تشکیل گروه پژوهشی مختص اساتید و عضویت آنان در گروه مقاله نویسی مدیریت استان که با رویکرد قرآنی در حال برگزاری است، افزود: آشنایی اساتید مدرسه با برنامه مهارت پژوهشگری و ارتقای توان مهارت پژوهشی از مهم‌ترین اهداف معاونت پژوهش مدرسه است.

خزاعی با اشاره به دیگر فعالیت های پژوهشی در فضای مجازی، گفت: ثبت آثار جشنواره علامه حلی(ره) در سامانه فراخوان، برگزاری نشست های علمی، پاسخ به شبهات در گروه های مجازی، برنامه مهارت آموزی پژوهشگری که شامل طرح نامه ریزی،منبع یابی، مقاله پایانی، نرم افزار و … است، نیز در حال انجام است.

سرپرست گروه هم اندیشی معاونان پژوهشی منطقه ۲ استان بوشهر افزود: هدف از تشکیل گروه هم اندیشی تعامل هر چه بیشتر و تبادل اطلاعات و پیشنهادات پژوهشی جهت پیشبرد اهداف در این زمینه است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=50702

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین