چهارشنبه 14 خرداد سال 1399 Wed, 03 Jun 2020 11:37:40 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 50672       تاریخ : 1399/03/02 1
 اتحاد کشورهای اسلامی عامل نابودی غدّه سرطانی اسرائیل است
آیت‌الله بوشهری:

اتحاد کشورهای اسلامی عامل نابودی غدّه سرطانی اسرائیل است

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: اگر کشورهای اسلامی دست از ناسیونالیست عربی بردارند و در کنار جمهوری اسلامی قرار گیرند، در مدت کوتاهی نابودی رژیم اشغالگر اسرائیل رقم خواهد خورد.

به گزارش مبشرین به نقل از تسنیم، آیت‌الله سیدهاشم حسینی‌بوشهری دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور، با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی قدس گفت: اعلام روز جهانی قدس در جمعۀ آخر ماه مبارک رمضان از ابتکارات ماندگار امام خمینی(ره) بوده است.

وی افزود: آنچه در خطابه‌ها و بیانیه‌های امام خمینی پیوسته مورد تأکید بود، مسأله فلسطین و آزادی قدس شریف بود. از آن روز تا حالا همه ساله مردم شریف ایران و ملت متدین و انقلابی و مردم آزادی‌خواه سراسر جهان، در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت می‌کردند و ندای نابوی اسرئیل و رژیم اشغالگر صهیونیستی را سر می‌دادند.

آیت‌الله حسینی‌بوشهری خاطرنشان کرد: از روزی که این غدّۀ سرطانی در سرزمین فلسطین به وجود آمده آن هم با توطئه برخی کشورهای دیگر، شاهد انواع و اقسام جنایت‌های ضد حقوق بشر، کشتارها و شکنجه‌ها بوده‌ایم. امروز مردم مظلوم فلسطین در کشور خودشان آواره‌اند و دولتی پوشالی و رژیمی جعلی به نام اسرائیل جای آنها را گرفته است.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه اظهار کرد: سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی یا نخواستند و یا نتوانستند با آنها مقابله کنند که البته گمان می‌کنیم آنها نیز با این رژیم همراه هستند و هرجا منافعی برایشان وجود داشته باشد به طور جدّی ورود پیدا می‌کنند.

«در جنگ تحمیلی شاهد بودیم هر موقع صدام ملعون در اوج قدرت و درصدد اشغال شهرهای ما بود، آنها سکوت کرده بودند، اما وقتی رزمندگان اسلام خرمشهر را آزاد کردند، همه مجامع بینالمللی دست به کار شدند تا از عراق حمایت کنند.»

وی با بیان مطلب فوق گفت: پیام روشن جمهوری اسلامی ایران، اتحاد امت اسلامی است، امام خمینی(ره) این تعبیر رسا را سال‌های به گونه‌ای دیگر بیان فرمود که اگر هر یک مسلمانان سطل آبی بریزند، اسرائیل را آب خواهد برد، امروز نیز اگر کشورها و امت‌های اسلامی یکپارچه و متحد شوند، این غدّۀ سرطانی ریشه‌کن خواهد شد.

آیت‌الله حسینی‌بوشهری اضافه کرد: اگر کشورهای اسلامی دست از ناسیونالیست عربی بردارند و در کنار جمهوری اسلامی قرار گیرند، به امید خدا در مدت کوتاهی نابودی آنان رقم خواهد خورد و از منطقه و سرزمین خاورمیانه برچیده خواهند شد، اما شرط آن اتحاد امت های اسلامی و حضور همه جانبه مردم در صحنه‌های پیش روی انقلاب اسلامی و جبهۀ مقاومت است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=50672

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین