چهارشنبه 14 خرداد سال 1399 Wed, 03 Jun 2020 09:36:01 GMT
کد خبر : 50657       تاریخ : 1399/03/01 10
 هر سال به پایان حیات رژیم نامشروع صهیونیستی نزدیک‌تر می‌شویم
امام جمعه بوشهر:

هر سال به پایان حیات رژیم نامشروع صهیونیستی نزدیک‌تر می‌شویم

امام جمعه بوشهر با گرامیداشت روز جهانی قدس گفت: روز جهانی قدس هر سال به پایان حیات رژیم نامشروع صهیونیستی و رژیم اشغال‌گر قدس یکسال نزدیک‌تر می‌شود.

به گزارش مبشرین به نقل از تسنیم، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری، در جمع خبرنگاران و اصحاب قلم و اندیشه با گرامیداشت آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و  روز جهانی قدس اظهار داشت: رژیم اشغال‌گر قدس رو به زوال و نابودی است و روز جهانی قدس هر سال به پایان حیات رژیم نامشروع صهیونیستی و رژیم اشغال‌گر قدس یکسال نزدیک‌تر می‌شود.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر نقش مهم روز جهانی قدس در بیداری آزادیخواهان و رهایی قدس شریف از چنگال دژخیمان گفت: روز قدس، روز بیداری اسلامی و مبارزه با استکبار جهانی و اتحاد مسلمین بر ضد رژیم صهیونیستی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تزویر، تفرقه افکنی، و دروغ را حربه‌های اصلی رهبران حکومت‌های فاسد و اشغالگران متجاوز برشمرد و افزود: روز قدس عصاره بصیرت رمضانی و شکوه اتحاد اسلامی بر ضد رژیم فاسد و صهیونیستی است.

رئیس شورای عالی حوزه‌های علمیه استان بوشهر با تاکید براینکه امدادهای الهی و انسجام وحدت رویه آرمانی جبهه آرمان خواهی و اسلام خواهی مسلمانان موحد به عنوان یکی از عوامل اصلی و بنیادین در راه رسیدن به اهداف است، تصریح کرد: روز جهانی قدس، روز همه آزادگان و همه مظلومان برای از بین بردن ظلم و اسارت جهانی است.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه در آیات کتاب آسمانی دین مبین اسلام روشنگرانه بر عبرت گرفتن از گذشتگان فاسد و کافر تاکید کرده است، بیان کرد: در تصمیم گیری و مجاهدت‌های سرنوشت ساز باید سرگذشت کسانی که در شرایط مشابه تصمیم گیری کرده‌اند، مورد توجه و عبرت قرار گیرد.

امام جمعه بوشهر تاکید کرد:  همانطور که در آموزه‌های تعلیمی و راهبردی قرآن کریم بر علم و حکمت به عنوان دو شرط لازم برای تدبیر و مدیریت امور به جامعه ایمانی و اسلامی متذکر شده است.

 نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان این مطلب که اعتقادات ایمانی و باور داشتن اهداف آرمانی و ارزشی سبب هدایت و نصرت الهی و خنثی سازی تهدیدها می‌شود، خاطرنشان کرد: سرانجام، روز جهانی قدس به روز آزادی قدس خواهد انجامید. و لذا حمایت معنوی و پشتیبانی مجاهدانه

جبهه‌های مقاومت منطقه و وحدت کلمه مردم فلسطین و امت اسلامی در راه رسیدن به این پیروزی عظیم جهانی و سرنوشت ساز و نیز شکست رژیم اشغالگر قدس موثر خواهد بود.

 امام جمعه بوشهر اظهار کرد: روز جهانی قدس فریاد اسلامی علیه ظلم و جنایت صهی


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=50657

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین