چهارشنبه 14 خرداد سال 1399 Wed, 03 Jun 2020 10:49:35 GMT
کد خبر : 50655       تاریخ : 1399/03/01 03
 ۲ شهید حادثه شناور کنارک در بهشت صادق(ع) بوشهر به خاک سپرده شد

۲ شهید حادثه شناور کنارک در بهشت صادق(ع) بوشهر به خاک سپرده شد

پس از برگزاری مراسم تشییع و اقامه نماز بر پیکر پاک ۵ شهید حادثه شناور کنارک نیروی دریایی ارتش در بوشهر ۲ شهید در گلزار شهدای بهشت صادق(ع) بوشهر دفن و ۳ شهید دیگر به تنگستان و دشتستان برای تشییع و خاکسپاری منتقل شد.

به گزارش مبشرین به نقل از تسنیم، فرمانده پایگاه نیروی دریایی ارتش بوشهر پیش از ظهر امروز در مراسم استقبال و تشییع  پیکر پاک 5 شهید حادثه شناور  کنارک با تاکید بر پاسداری از خون پاک شهیدان والامقام اظهار داشت: پاسداری از خون شهدای گرانقدر مهمترین رسالت مردم و مسئولان است و نباید از این وظیفه غافل شد.

 ناخدا یکم جعفر تذکر، شهدا را مایه عزت، اقتدار و استقلال نظام جمهوری اسلامی و کشور دانست و بیان کرد: نیروی دریایی ارتش با تقدیم خون هزاران شهید سبب ایجاد نیروی بازدارندگی شده‌ است.

وی تاکید کرد:این مقاومت  و اقتدار سبب شده هیچ قدرتی اجازه جسارت به این مرز و بوم به خود ندهد.

فرمانده پایگاه  نیروی دریایی ارتش در بوشهر شهادت مظلومانه شهدای رمضان را به خانواده‌های آنان تبریک و تسلیت گفت و خاطر نشان کرد: 41  سال است که ایران اسلامی برای حفظ استقلال هزینه می‌پردازد که نمونه بارز این هزینه‌ها، تقدیم شهدای بی‌شمار از سوی مردم ایران است.

 پس از برگزاری  مراسم تشییع  و اقامه نماز بر پیکر 5 شهید رمضان  2 شهید آن به نام‌های ناوبان دوم مهدی‌رازی و مهناوی یکم تفنگدار رضا دهقانی در گلزار شهدای بهشت صادق(ع) بوشهر به خاک سپرده شد.

 بر پایه این گزارش ناوبان یکم مکانیک مصطفی پویان‌فر در چاه تلخ جنوبی تنگستان، ناوبان سوم عرشه حسین سپهری اهرمی در اهرم و ناواستوار یکم الکترونیک سید منصور موسوی‌نژاد در روستای نظرآقا شهرستان دشتستان به خاک سپرده می‌شوند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=50655

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین