چهارشنبه 14 خرداد سال 1399 Wed, 03 Jun 2020 11:11:49 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 50617       تاریخ : 1399/02/29 24:07
فراخوان نخستین جشنواره استانی آثار هنری «قدس آزاد» در بوشهر منتشر شد
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر عنوان کرد؛

فراخوان نخستین جشنواره استانی آثار هنری «قدس آزاد» در بوشهر منتشر شد

پارسایی فرد گفت: اولین فراخوان استانی آثار هنری «قدس آزاد» به مناسبت روز جهانی قدس و حمایت از آرمان‌های ملت فلسطین در بوشهر منتشر شد.

به گزارش مبشرین، «امید پارسایی فر» در گفتگو با شبستان با اشاره به اینکه  هنرمندان استان بوشهر دارای ظرفیت‌های هنری والایی هستند اظهار داشت: هنرمندان بوشهری با توانایی بالای خود می توانند مفاهیم متعالی مربوط به قدس شریف را در عرصه‌های هنری به خوبی جلوه‌گر سازند، بنابراین از این توانمندی برای خلق آثار ارزشمند استفاده خواهد شد.

 

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر با تاکید بر اینکه امید است اولین دوره فراخوان استانی آثار هنری «قدس آزاد» با استقبال و آثار ارزشمند هنرمندان برگزار شود، تصریح کرد: با برنامه‌ ریزی‌های صورت گرفته، این فراخوان به صورت سالانه منتشر خواهد شد.

 

وی  به محورهای موضوعی این فراخوان اشاره کرد و ادامه داد: راهپیمایی روز قدس، همبستگی و وحدت ملی، مسلمانان و کشور فلسطین، مقاومت و بیداری اسلامی، شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان شهید راه آزادسازی قدس و مدافعان حرم از موضوعاتی می باشند  که هنرمندان می‌توانند با توجه به آنان آثار خود را به دبیرخاانه جشنواره ارسال کنند.

 

پارسایی فر به نوع آثار ارسالی اشاره کرد و افزود: هنرمندان علاقمند به شرکت در نخستین دوره فراخوان استانی آثار هنری «قدس آزاد» می‌توانند آثار خود را به صورت شعر، داستان، دل نوشته، پوستر، کاریکاتور و موشن گرافیک  تا ۱۰ خرداد ماه ۹۹ به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

 

وی با اشاره به اینکه هر هنرمند در هر بخش می‌تواند حداکثر ۳ اثر ارسال کند اظهار داشت:  همچنین محدودیتی در سبک‌ها و قالب‌های هنری آثار ارسالی وجود ندارد و به نفرات برگزیده جوایز ارزنده تعلق می‌گیرد.

 

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: آثار ارسالی به همراه نام کامل هنرمند، تخصص هنری، تلفن همراه، آدرس دقیق پستی، بیوگرافی هنرمند و عکس هنرمند از طریق پست الکترونیکی ارسال شود.


 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=50617

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین