چهارشنبه 14 خرداد سال 1399 Wed, 03 Jun 2020 12:02:40 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 47887       تاریخ : 1399/01/08 14:3
مسابقه مجازی «با قرآن در خانه» برگزار می‌شود/ جایزه ۵ میلیون ریالی به برندگان
همزمان با ماه مبارک شعبانیه:

مسابقه مجازی «با قرآن در خانه» برگزار می‌شود/ جایزه ۵ میلیون ریالی به برندگان

مدیر امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان از برگزاری مسابقه مجازی «با قرآن در خانه» خبر داد.

به گزارش مبشرین، مهدی مسماریان  صبح امروز در جمع خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن سال نو و اعیاد شعبانیه  اظهار کرد: فصل بهار و زنده شدن طبیعت دربردارنده پیام‌های بیشماری برای همه‌ی انسان‌هاست و یادآور این است که ما نیز همچون طبیعت باید به نوعی خود را نو کنیم، در مسائل معنوی تقویت شویم و انس و تدبرمان را با آیات نورانی قرآن بیش از گذشته کنیم.

وی با اشاره به اینکه روزهای خانه‌نشینی و دوری از محیط‌های اجتماعی فرصت خوبی برای خلوت کردن با خدا و سر زدن به کتاب آسمانی اوست، بیان داشت: به همین بهانه به همت ادارۀ امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان، مسابقه‌ای با عنوان «با قرآن درخانه» طراحی شده است.

مدیر امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه این مسابقه از هفتم فروردین ماه مصادف با آغاز ماه شعبان آغاز شده است، افزود: هدف از برگزاری این مسابقه این است که این روزها با قرآن در خانه بمانیم، کمی بیشتر با آیات الهی آشنا شویم و در کنار این توفیق عظیم، جایزه هم برنده شویم. 

مسماریان در خصوص چگونگی برگزاری مسابقه خاطرنشان کرد: این مسابقه از طریق شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود، هر ۵ روز سراغ ۵ جزء از قرآن کریم می‌رویم و در هر روز ۵ سؤال مطرح می‌شود. 

وی افزود: افراد برای شرکت در این مسابقه باید با مراجعه به کانال quran_home@ در یکی از شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام، ایتا، سروش، بله، ویسگون و یا گپ در قسمت توضیحات کانال به سؤالات مطرح شده پاسخ دهند.

مدیر امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به اینکه برای پاسخگویی به سؤالات ساعات خاصی مشخص شده است، اظهار داشت: زمان پاسخ به سوالات از ساعت ۱۷ هر روز تا ۸ صبح روز بعد می‌باشد و رأس ساعت ۸ صبح مدت پاسخگویی به سؤالات مسابقه تمام و پاسخ سؤالات در کانال منتشر می‌شود. 

مسماریان افزود: هر روز ساعت ۱۲ ظهر اسامی برندگان مسابقۀ روز قبل در کانال  quran_home@ اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه هر روز ۵ نفر از برندگان مسابقه‌ی« با قرآن در خانه» جایزه دریافت می‌کنند، اظهار داشت: ۴ نفر از میان افرادی که به هر ۵ سؤال پاسخ صحیح داده‌اند، انتخاب می‌شوند و نفر پنجم از میان همۀ شرکت‌کنندگان در مسابقه آن روز انتخاب می‌شود. 

مدیر امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان افزود: در صورتی که تعداد شرکت‌کنندگان مسابقه بیشتر شود، جوایز به تعداد بیشتری تعلق خواهد گرفت از این رو از دوستان و اعضای خانواده دعوت کنید در این مسابقه شرکت کنند تا علاوه بر استفاده آن‌ها از این فیض قرآنی، شانس برنده شدن بیشتری داشته باشید.

مسماریان در پایان خاطرنشان کرد: در پایان مسابقه از میان کسانی که بیشترین پاسخ صحیح را داده باشند، به سه نفر به قید قرعه نفری ۵ میلیون ریال جایزه تعلق خواهد گرفت./حوزه


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=47887

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین