چهارشنبه 14 خرداد سال 1399 Wed, 03 Jun 2020 09:43:21 GMT
کد خبر : 47860       تاریخ : 1399/01/03 15
  همت فرزندان این مرز و بوم در تحقق جهش تولید ،کشور را از بیگانگان بی‌نیاز می‌کند
حجت الاسلام سروستانی:

همت فرزندان این مرز و بوم در تحقق جهش تولید ،کشور را از بیگانگان بی‌نیاز می‌کند

مديرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: همت فرزندان این مرز و بوم در تحقق جهش تولید کشور را از بیگانگان بی‌نیاز می‌کند.

 به گزارش مبشرین به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی ۳ فروردین ۹۹ در سخنانی ضمن تبریک اعیاد شریف مبعث و فرا رسیدن عید نوروز و بهار طبیعت اظهار داشت: امسال سالی است که با توسل به حضرت امام موسی بن جعفر علیه السلام آغاز شد و با عید سعید مبعث تقارن پیدا کرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در ادامه سخنان خود اظهار داشت: مقام معظم رهبری امسال را به عنوان سال جهش تولید نامگذاری فرمودند و این نامگذاری بیانگر این است که از منظر مقام معظم رهبری رشد و ترقی کشور از طریق توجه به اقتصاد مقاومتی باید به عنوان محور حیاتی توسعه مورد توجه بیش از پیش قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه سال قبل سال رونق تولید بود افزود: این نامگذاری بیانگر این است که اقدامات و تدابیری که در سال گذشته اتخاذ شده و استارتی که در زمینه‌های مختلف توسعه فعالیت‌های تولیدی زده شده امسال باید با شتاب و تدبیر و قدرت بیشتری دنبال بشود؛ زیرا این تولید داخلی است که کشور را از بیگانگان بی نیاز می کند و با همت فرزندان این مرز و بوم خودکفائی صورت می پذیرد.
حجت الاسلام سروستانی با بیان اینکه مخاطب شعار سال قشر خاصی نیست، افزود: بخشی از مخاطب این پیام آحاد مردم هستند که باید نگاه به داخل داشته باشند که با تحقق شعار سال سربلندی جامعه تامین می شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ادامه داد: از طرف دیگر همه متولیان امر باید تدابیر لازم جهت حمایت از تولید گران داخلی را داشته باشند تا بتوانیم همچون صحنه های دیگر شاهد موفقیت انقلاب اسلامی باشیم و با وحدت و همدلی در جهت تحقق این شعار ادای وظیفه کنیم.
 حجت الاسلام سروستانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم تحقق شعار امسال در عرصه های مختلف تولید ابراز داشت: تولید می‌تواند در عرصه‌ها و بخش‌های مختلف باشد؛ چه در مایحتاج زندگی و چه از حیث مایحتاج فکری و فرهنگی جامعه.
 وی تصریح کرد: کارشناسان دینی و فرهنگی با استفاده از روش‌ها و متدهای نوین در جهت ترویج فرهنگ دینی و مفاهیم انقلابی نقش خود را متناسب با شرایط موجود ایفا کنند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در ادامه سخنان خود اضافه کرد: هرکسی در هر جایگاهی که فعالیت می‌کند باید نسبت به تحقق شعار سال و حرکت در راستای جهش تولید ایفای نقش کند.
وی تصریح کرد: سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یکی از نهادهای مرتبط با دفتر مقام معظم رهبری بر اساس رسالت و چشم اندازی که دارد در سندی که به‌عنوان سند بالادستی تنظیم کرده به تولید آثار و محتواهای فاخر فرهنگی در راستای گسترش فرهنگ دینی در سطح جامعه در سال جدید اقدام خواهد کرد.
 حجت الاسلام سروستانی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: امیدواریم سال خوبی برای جامعه اسلامی ما باشد و بتوانیم با توکل به خداوند منان مقدمات پیشرفت کشور در عرصه های مختلف را فراهم کنیم.
 وی ضمن تقدیر از زحمات همه کسانی که در مراکز درمانی، کادر پزشکی، هیئات مذهبی و سایر اقشار مردمی و جامعه دینی در راستای برقراری سلامتی و مبارزه با ویروس کرونا فعالیت می‌کنند، تأکید کرد: امیدواریم خداوند به همه مبتلایان به ویروس کرونا شفای عاجل و تندرستی عطا کند و شاهد ریشه کنی ویروس منحوس کرونا باشیم.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=47860

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین