جمعه 20 تیر سال 1399 Fri, 10 Jul 2020 03:27:16 GMT
کد خبر : 47831       تاریخ : 1398/10/05 05:21
طرح ملی تلاوت شباب الرضا (ع) برگزار می شود / رونمایی از پوستر طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) در استان بوشهر +تصاویر
توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی ؛

طرح ملی تلاوت شباب الرضا (ع) برگزار می شود / رونمایی از پوستر طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) در استان بوشهر +تصاویر

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر گفت: هشتمین دوره طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) در استان بوشهر برگزار می گردد.

به گزارش مبشرین به نقل از واحد خبر و رسانه آستان نیوز، حجت الاسلام یوسف جمالی به خبرنگار ما گفت: هشتمین دوره طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) در استان بوشهر و با هدف پرورش استعدادهای قرآنی نوجوانان برگزار می گردد.


 وی افزود: این طرح به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی در سراسر کشور در حال اجرا می باشد.

حجت الاسلام جمالی تصریح کرد: بدین منظور جهت هماهنگی لازم در جهت اطلاع رسانی جلسه ای در مورخ03/10/98 با حضور نمایندگانی از اداره کل آموزش و پرورش، سازمان تبلیغات اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان فرهنگی هنری شهرداری بوشهر، دارالقرآن بسیج سپاه امام صادق(ع)، صدا و سیمای مرکز بوشهر در دفتر نمایندگی بوشهر برگزار گردید.

وی ادامه داد: طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) ویژه نوجوانان، دختران از 10 تا 15 سال و پسران 8 تا 14 سال می باشد.

 حجت الاسلام یوسف جمالی افزود: طرح ملی تلاوت » شباب الرضا علیه السلام « طرحی است به منظور کشف و پرورش استعداد قرآنی نوجوان وتربیت چهره های بزرگ قرآنی که در قرائت قرآن کریم به عنوان قراء طراز اول جهان وکشور، مسلط به مفاهیم و دارای قرائت هایی با ویژگی معناگرا و اثرگذار و پایبند به اخلاق اسلامی و دارای تعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشند.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر گفت: نوجوان علاقمند جهت ثبت نام حداکثر تا 15 دیماه با مراجعه به سایت www.melitelavat.ir یا مراجعه حضوری به مؤسسه شمس الضحی بوشهر به شماره تماس 07733330398 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

گفتنی است؛ در پایان مراسم از پوستر طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) در استان بوشهر رونمایی گردید.