جمعه 20 تیر سال 1399 Fri, 10 Jul 2020 05:30:18 GMT
کد خبر : 47809       تاریخ : 1398/10/01 00:1
افتتاح پروژه‌های کشاورزی با اشتغال ۵۰۰۰ نفر در استان بوشهر
رئیس جهاد کشاورزی بوشهر خبر داد

افتتاح پروژه‌های کشاورزی با اشتغال ۵۰۰۰ نفر در استان بوشهر

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: هم‌زمان با سفر معاون اول رئیس‌جمهور پروژه‌های جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشتغال‌زایی برای بیش از پنج هزار نفر افتتاح می‌شود.

محمدتقی منوچهری اظهار داشت: در سفر اسحاق جهانگیری به استان بوشهر پروژه پرواربندی ۳ هزار رأسی گوساله در شهرستان دشتستان افتتاح می‌شود.

ظرفیت تولید ۹۰۰ تن گوشت قرمز

وی ظرفیت تولید این دامداری را ۹۰۰ تن گوشت قرمز دانست و تصریح کرد: در اجرای پروژه پرواربندی ۳ هزار رأسی گوساله در شهرستان دشتستان ۵۲ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده که ۴ میلیارد تومان آن از طریق پرداخت تسهیلات از محل طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی تأمین‌شده است.

اشتغال‌زایی ۱۵ نفر در پروژه پرواربندی دشتستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: پروژه پرواربندی ۳ هزار رأسی گوساله در شهرستان دشتستان برای ۱۵ نفر اشتغال‌زایی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در سفر اسحاق جهانگیری به بوشهر ۷۵ هکتار گلخانه در شهرستان‌های مختلف استان بوشهر افتتاح می‌شود افزود: تولید محصول این گلخانه‌ها ۱۶ هزار تن است که در اجرای این طرح ضمن افزایش راندمان تولید، مصرف آب را به‌شدت کاهش می‌دهد.

اشتغال ۶۷۵ نفر

منوچهری میزان سرمایه‌گذاری در اجرای طرح گلخانه یادشده را ۱۵۷ میلیارد تومان دانست و خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح‌ها زمینه اشتغال ۶۷۵ نفر فراهم‌شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر از افتتاح پروژه آبیاری تحت فشار ۱۵۰۰ هکتاری در منطقه دشتستان در سفر یک‌روزه معاون اول رئیس‌جمهور به بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: این طرح شامل ۱۰۲ پروژه است که در آن ۲۴ میلیارد تومان شامل ۸۵ درصد از منابع دولتی و ۱۵ درصد از منابع کشاورزان سرمایه‌گذاری شده است.

اشتغال ۴۵۰۰ نفر

منوچهری اشتغال ۴۵۰۰ نفر را از ویژگی پروژه آبیاری تحت فشار دشتستان دانست و تأکید کرد: با افتتاح این پروژه راندمان آبیاری تا ۹۰ درصد افزایش می‌دهد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر از افتتاح ۲۳۳ میلیارد تومان پروژه‌های جهاد کشاورزی استان بوشهر هم‌زمان با سفر معاون اول رئیس‌جمهور به استان خبر داد و خاطرنشان کرد: در این سفر پروژه‌های این نهاد در بخش‌های دامداری، آبیاری تحت‌فشار و گلخانه افتتاح می‌شود.


  منبع: فارس
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=47809

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین