سه شنبه 14 مرداد سال 1399 Tue, 04 Aug 2020 01:06:37 GMT
کد خبر : 44766       تاریخ : 1398/05/09 12:16:25
دختر شیخ زکزاکی: پزشکان اجازه معالجه پدرم را ندارند

دختر شیخ زکزاکی: پزشکان اجازه معالجه پدرم را ندارند

دختر رهبر شیعیان نیجریه، از وضعیت وخیم جسمانی پدرش خبر داد و گفت: پزشکان اجازه ندارند معاینات پزشکی بر روی پدرم انجام دهند.

به گزارش مبشرین به نقل از ایکنا «سهیله زکزاکی»، دختر شیخ ابراهیم زکزاکی، در گفت‌وگو با رسانه لبنانی «العهد» اظهار کرد: حکومت نیجریه اخیرا به ما اجازه داد که با پدر و مادرم تلفنی صحبت کنیم.
 
وی افزود: پدرم در زندان حتی از ساده‌ترین مسائل زندگی مانند خواب محروم است.
 
دختر زکزاکی درباره بالابودن نسبت سرب در خون شیخ زکزاکی نیز با ابراز نگرانی نسبت به این مسئله گفت: «نمی‌توانم با تأکید بگویم که حکومت نیجریه با اضافه کردن مقداری سرب به خون پدرم، درحال کشتن تدریجی وی است، اما این مسئله را بعید نمی‌دانم.»
 
فرزند شیخ زکزاکی تأکید کرد: «راه‌ رسیدن به خداوند دشوار است و ما آن را از ابتدا درک کرده‌ایم و با دشواری‌های بسیاری روبرو بوده‌ایم. کشتار شیعیان در زاریا و حوادث پس از آن نیز بهای رسیدن به خدا است.»
 
از سوی دیگر، سهیله زکزاکی با اطمینان اعلام کرد که کشتار شیعیان و دستگیری پدر و مادرش، جنبش اسلامی نیجریه را مستحکم‌تر کرده است.
 
وی همچنین تأکید کرد: «امروز با آگاهی‌هایی که پس از کشتار شیعیان و دستگیری شیخ زکزاکی به‌دست آمد، جنبش اسلامی نیجریه در حالتی انقلابی به سر می‌برد و از حمایت بی‌سابقه‌ای از سوی ملت برخوردار است. زیرا گروه زیادی از مردم نیجریه از کشتار شیعیان و این بازداشت‌ها اطلاعی نداشتند، اما این رخدادها آنها را بر آن داشت که با وجود سکوت رسانه‌ای بین‌المللی، نسبت به این مسئله واکنش نشان دهند.»

  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44766

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین