دوشنبه 12 خرداد سال 1399 Mon, 01 Jun 2020 12:33:34 GMT
کد خبر : 44749       تاریخ : 1398/05/07 21:13:2
11 شهریور‌ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کوتاه قرآنی مبین

11 شهریور‌ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کوتاه قرآنی مبین

جشنواره فیلم کوتاه قرآنی 114 ثانیه‌ای با عنوان «مبین» با همت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان برگزار می‌شود و مهلت ارسال آثار به جشنواره تا ۱۱ شهریور‌ماه ادامه دارد.

به گزارش میشرین به نقل از  فارس جشنواره فیلم کوتاه قرآنی ۱۱۴ ثانیه‌ای با عنوان «مبین» باهمت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان و برخی نهاد‌های قرآنی کشور برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در دو بخش‌ اصلی شامل فیلم‌سازی با تلفن همراه و فیلم‌سازی حرفه‌ای و بخش فرعی شامل تربیت فرزند و دانشجویی در موضوعات سبک زندگی قرآنی، آموزه‌های اخلاقی، قصص قرآنی، ایثار و شهادت، سیمای پیامبر (ص)، نیکی به پدر و مادر، صله رحم، نماز و واجبات، نیکی به مردم، پوشش و عفاف، کسب روزی حلال، انفاق، جهاد، توجه به محیط زیست و آسیب‌های اجتماعی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کوتاه قرآنی ۱۱۴ ثانیه‌ای با عنوان مبین تا ۱۱ شهریور‌ماه ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را از طریق نشانی www.aparat.com/۱۱۴ ارسال کنند و بارگزاری کنند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به نشانی http://mobinmedia.com/ مراجعه کنید.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44749

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین