جمعه 20 تیر سال 1399 Fri, 10 Jul 2020 05:03:30 GMT
کد خبر : 44728       تاریخ : 1397/10/27 14:42
افزایش 10 برابری جوایز آزمون سراسری قرآن
معاون ستاد حفظ قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد:

افزایش 10 برابری جوایز آزمون سراسری قرآن

معاون ستاد حفظ قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن همراه با بیش از ۳۵ هزار جایزه نفیس برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مبشرین به نقل ازمؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا(سلام الله علیها) به نقل از واحد رسانه‌ای مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن که در سال جاری با همکاری چهار نهاد، برگزار می‌شود، نسبت به سال قبل از افزایش بیش از ۱۰ برابری جوایز برخوردار است.

دکتر محمد امیری در گفتگوی با خبرنگار این واحد گفت: آزمون سراسری حفظ ومفاهیم قرآن در سال جاری با همت مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل قرآن, عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش و شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور برگزار می‌گردد .

معاون ستاد حفظ قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه در رابطه با نحوه و زمان ثبت‌نام در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن افزود: متقاضیان از ۵ دی لغایت ۵ بهمن‌ماه سال جاری می‌توانند با مراجعه به سایت www.quranedu.ir در این آزمون ثبت‌نام کنند .

وی افزود: این آزمون شامل دو بخش کتبی و شفاهی است که بخش کتبی آن در روز پنجشنبه ۹ اسفند‌ماه بصورت هماهنگ و کشوری برگزار می‌شود .

امیری با اشاره به اینکه بخش شفاهی آزمون نیز از ۱۱ لغایت ۱۸ اسفندماه برگزار می‌شود، افزود: این بخش ویژه خردسالان و افرادی است که در رشته حفظ کل موفق به دریافت نمره حد نصاب شده‌اند .

وی در ادامه تصریح کرد: آزمون شفاهی دانش آموزان نیز از ۲۰ لغایت ۲۶ اسفندماه انجام می‌شود که با هماهنگی و همکاری وزارت آموزش و پرورش در دارالقرآن‌های این وزارتخانه انجام خواهد شد .

امیری اظهار داشت: امسال نیز مانند سال گذشته متقاضیان می‌توانند از گواهینامه الکترونیکی که ۲۴ ساعت پس از برگزاری آزمون بر روی سایت قرار داده می‌شود، استفاده نمایند .

معاون ستاد حفظ قرآن در پایان خاطر نشان کرد: بیش از ۳۵ هزار جایزه ارزشمند برای این دوره در نظر گرفته شده است که به قید قرعه به افرادی که امتیاز لازم را کسب کردند، اهدا خواهد شد .


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44728

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین