دوشنبه 12 خرداد سال 1399 Mon, 01 Jun 2020 12:28:21 GMT
کد خبر : 44718       تاریخ : 1397/09/28 12:33:45
توزیع تفسیر قرآن به زبان اشاره در اردن + عکس

توزیع تفسیر قرآن به زبان اشاره در اردن + عکس

مراسم توزیع تفسیر قرآن به زبان اشاره با حضور «ماهر اخوارشیدة»، معاون استاندار استان «الکرک» اردن و به همت جمعیت «محافظت از قرآن کریم» این کشور برگزار شد.

به گزارش مبشرین به نقل از پایگاه خبری factjo.com؛ شیخ «سطام معایطه»، رئیس جمعیت محافظت از قرآن کریم اردن، در این باره تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف ما محافظت از قرآن است و متوجه شدیم گروهی از مردم هستند که از شنیدن و مشاهده آیات کتاب خدا محروم‌اند. لذا بر خود واجب دیدیم به این گروه خدمت کنیم.

وی با بیان اینکه ۱۰ نسخه از تفسیر قرآن را به زبان اشاره از شورای بین‌المللی خیریه اسلامی کویت هدیه گرفتیم، گفت: هزینه هر نسخه از این تفسیر بیش از ۱۵۰ دینار است.

معایطه در ادامه افزود: فردی که از نعمت شنیدن محروم است زمانی که تفسیر یکی از سوره‌های قرآن را در این تفسیر مشاهده کرد به گریه افتاد.
 
ماهر اخو ارشیدة، معاون استاندار الکرک، نیز در این مراسم از استاندار و جمعیت محافظت از قرآن اردن به دلیل فعالیت‎ها و نوآوری‌های آنها در حفاظت از کلام وحی تشکر کرد.
 
در پایان این مراسم که با حضور تعدادی از ناشنوایان و والدین آن‌ها برگزار شد، چند نسخه از این تفاسیر از طرف «ماهر اخو ارشیدة»، معاون استاندار الکرک، به افراد ناشنوا تقدیم شد./ایکنا
توزیع تفسیر قرآن به زبان اشاره در اردن
توزیع تفسیر قرآن به زبان اشاره در اردن
توزیع تفسیر قرآن به زبان اشاره در اردن
توزیع تفسیر قرآن به زبان اشاره در اردن
 

  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44718

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین