دوشنبه 12 خرداد سال 1399 Mon, 01 Jun 2020 12:18:34 GMT
کد خبر : 44686       تاریخ : 1397/09/28 10:20:19
 باشگاه ایده پردازان مسجدی پایگاهی برای ایده‌ها و تجارب مسجدی
مدیرمسئول سایت باشگاه ایده‌پردازان مسجدی، مطرح کرد

باشگاه ایده پردازان مسجدی پایگاهی برای ایده‌ها و تجارب مسجدی

مدیرمسئول سایت باشگاه ایده‌پردازان مسجدی، گفت: ایده های آموزشی، اردویی، تبلیغی، تربیتی، سخت افزاری، سیره بزرگان، مسجد و بانوان، مسجد و جوانان و مسجد وازدواج از جمله ایده هایی است که به این سایت ارسال می شوند.

به گزارش مبشرین به نقل از شبستان؛ «حجت الاسلام حسین نظری» با اشاره به فعالیت سایت باشگاه ایده پردازان مسجدی گفت:این سایت به صورت مستقیم در زمینه تهیه فیلم و کلیپ مساجد فعالیت می کند و  با امکانات خوبی طراحی شده است و مساجد می توانند فعالیت ها و گزارش های مساجدشان را به آن ارسال کنند و با تجارب و ایده های دیگر مساجد آشنا شوند.

 

مدیرمسئول سایت باشگاه ایده‌پردازان مسجدی با اشاره به ایده های که به این باشگاه ارسال می شود، تصریح کرد:ایده های آموزشی، اردویی، تبلیغی،تربیتی، سخت افزاری،علما و بزرگان، مسجد و بانوان، مسجد و جوانان، مسجد و کسبه محل، مسجد و همسایگان، مسجد و ازدواج، مسجد و کودک و نوجوان و ایده های یادواره شهدا از جمله ایده هایی است که در این سایت برای استفاده فعالین مسجدی بارگذاری می شود.

 

 وی خاطر نشان کرد: از جمله بخش‌های ویژه سایت مسجد تی‌وی، «کانال‌ها» است، که برای هر مسجد به صورت اختصاصی در نظر گرفته‌ شده است. متولیان مساجد می‌توانند در این بخش، ایده‌ها، تجربیات موفّق و گزارش برنامه‌های فرهنگی خود، به همراه اطلاعات مسجد و امام ‌جماعت را، در قالب کلیپ‌های کوتاه ضبط کرده و در این قسمت به نمایش بگذارند.

 

 

وی ادامه داد: این کلیپ‌ها می‌تواند الگوبخش برای مساجد سراسر کشور بوده و ارتباط بین مساجد را تسهیل کنند و قابلیت اشتراک‌گذاری و دنبال‌کردن کانال هر مسجد نیز وجود دارد.

 

 نظری با اشاره به استقبال فعالین مسجدی از این سایت گفت:تاکنون، ایده‌های خوبی در زمینه فعالیت های مساجد به این باشگاه ارسال شده است، به گونه ای که این ایده ها با استقبال بسیاری مواجه بوده است.

 

 

وی ارسال ایده، بانک ایده و ارسال ایده را از دیگر بخش های این سایت نام برد و تصریح کرد:مسجد کالا،پرونده ویژه،نمایه و صحن اصلی از دیگر بخش های این سایت است که می توان به آن اشاره کرد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44686

نظـــرات شمـــا






نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین