جمعه 20 تیر سال 1399 Fri, 10 Jul 2020 03:40:59 GMT
کد خبر : 44640       تاریخ : 1397/09/27 09:35
 پاسداری از نظام اسلامی لحظه لحظه آن عبادت است
امام جمعه بوشهر:

پاسداری از نظام اسلامی لحظه لحظه آن عبادت است

امام جمعه بوشهر گفت: پاسداری از نظام اسلامی لحظه لحظه آن عبادت است به ویژه اینکه این پاسداری در امورات مهم، بنیادین و اساسی مانند مرزداری و حفظ جان، مال و ناموس مسلمین باشد.

به گزارش مبشرین به نقل از شبستان، در آستانه فرارسیدن هفته حفاظت فرودگاهی، دیروز(۲۶ آذر) جمعی از فرماندهان و کارکنان یگان سپاه حفاظت فرودگاه های استان بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری دیدار کردند.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در این دیدار ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای حفاظت فرودگاهی و با بیان اینکه بخش عظیمی از زندگی انسان، کار و شغل او است، اظهار کرد: محصول یک سری از شغل ها چون انسان در راه کسب حلال تلاش می کند، عبادت است اما یک سری دیگر شغل ها، لحظه لحظه آن عبادت است.

 

آیت الله صفایی بوشهری افزود: پاسداری از نظام اسلامی لحظه لحظه آن عبادت است به ویژه اینکه این پاسداری در امورات مهم، بنیادین و اساسی مانند مرزداری و حفظ جان، مال و ناموس مسلمین باشد.

 

وی ادامه داد: کار یگان حفاظت هواپیمایی در فضای مرزی، نوعی عبادت است و این توفیقی است که خداوند به شما داده و باید شکرگذار این نعمت باشید.

 

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه دشمن آمده که مردم را از نظام جدا کرده و ایجاد فاصله کند، افزود: مردمی که وارد هواپیما می شوند و یا از آن خارج می شوند، اولین و آخرین فردی که می بیینند پاسداران عزیز حفاظت فرودگاهی است به همین خاطر کار شما نه تنها کار حفاظتی است بلکه بحث جاذبه داشتن بالا برای جذب نیروها و هدایت مردم به سمت نظام و خوشبین شدن به نظام است.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر تصریح کرد: شما می توانید با برخورد خوب، کلام منطقی، احترام به مردم، پرمحبت و مهربان بودن و خوش برخورد بودن در عین قانون مداری یک نمایه بسیار خوبی از نظام جمهوری اسلامی ایران باشد و این موجب جاذبه و تأثیر مثبت در اذهان مردم می شود که الحمدلله بسیاری از پاسداران عزیز حفاظت فرودگاهی این مسائل را رعایت می کنند.

 

خاطرنشان می شود: در پایان این نشست، از طرف فرماندهی یگان سپاه حفاظت فرودگاه های از رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر تقدیر به عمل آمد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44640

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین