جمعه 20 تیر سال 1399 Fri, 10 Jul 2020 03:21:26 GMT
کد خبر : 44627       تاریخ : 1397/09/26 11:51:34
 دو کرسی آزاداندیشی در حوزه علمیه بوشهر برگزار می شود
معاون پژوهش حوزه علمیه استان بوشهر:

دو کرسی آزاداندیشی در حوزه علمیه بوشهر برگزار می شود

معاون پژوهش حوزه علمیه استان بوشهر از برگزاری دو کرسی آزاداندیشی در هفته پژوهش، در حوزه علمیه استان خبر داد.

به گزارش مبشرین به نقل از حوزه؛ حجت الاسلام حسین فقیه امروز با تبریک فرا رسیدن هفته پژوهش از برگزاری کرسی های آزاداندیشی در مدارس علمیه استان خبر داد و گفت: این کرسی های آزاداندیشی با حضور اساتید و طلاب حوزه علمیه برگزار می شود.

معاون پژوهش حوزه علمیه استان بوشهر افزود: یکی از این موضوعات کرسی های آزاداندیشی «رجعت در آیینه آیات و روایات» است که توسط ابوالفضل علی نژاد از طلاب مدرسه علمیه علی بن ابیطاب(ع) کنگان ارائه می شود.

وی افزود: محمد محسن و سید خیرالله شرفیانی به عنوان ناقد در این کرسی آزاداندیشی حضور بهم می رسانند و نیز حسین رحمانی پور از اساتید این مدرسه به عنوان دبیر علمی در این جلسه حضور خواهند داشت.

حجت الاسلام فقیه، زمان برگزاری این نشست را روز چهارشنبه هفته جاری از ساعت 9 صبح در مدرسه علمیه علی بن ابیطالب(ع) کنگان عنوان کرد.

معاون پژوهش حوزه علمیه استان بوشهر با اشاره به دیگر نشست کرسی آزاد اندیشی ابراز داشت: این کرسی با موضوع «بررسی حضور روحانیت در مقامات اجرایی از دیدگاه امام خمینی(ره)» برگزار می شود.

وی افزود: در این کرسی رضا کرم زاده از طلاب مدرسه علمیه چهارده معصوم(ع) برازجان به عنوان ارائه دهنده و حسین دشمن زیاری از طلاب همین مدرسه به عنوان ناقد حضور خواهند داشت. همچنین جلیل گودرزی از اساتید مدرسه برازجان دبیر علمی این کرسی آزاداندیشی است.

حجت الاسلام فقیه همچنین گفت: این کرسی آزاداندیشی روز سه شنبه هفته جاری ساعت 10 صبح در مدرسه علمیه چهارده معصوم(ع) برازجان با حضور طلاب و اساتید برگزار خواهد شد.

معاون پژوهش حوزه علمیه استان با بیان اینکه سال گذشته تعداد پنج کرسی آزاداندیشی در مدارس علمیه استان برگزار شده است ابراز داشت: با توجه به اینکه سال گذشته برای نخستین بار این کرسی ها برگزار شد اما استقبال خوبی از جانب طلاب و اساتید حوزه و دانشگاه از آن به عمل آمد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44627

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین