دوشنبه 12 خرداد سال 1399 Mon, 01 Jun 2020 13:44:19 GMT
کد خبر : 44600       تاریخ : 1397/09/26 09:01
مهلت آثار جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر تمدید شد
مسئول بسیج رسانه بوشهر:

مهلت آثار جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر تمدید شد

مسئول بسیج رسانه استان بوشهر گفت: مهلت آثار جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر تا ۱۵ دیماه تمدید شد.

به گزارش مبشرین به نقل از مهر، عبدالله نجفی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به تمدید کشوری زمان ارسال آثار جشنواره ابوذر، آخرین مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره ابوذر تا پایان ۱۵ دیماه سال جاری تمدید شد.

وی افزود: علاقمندان به شرکت در این رویداد می توانند آثار خود را در موضوعات‌ کشوری با عناوین مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بسیج و حوزه‌های اقدام، اقتصاد مقاومتی، مسائل صنفی خبرنگاری، مقاومت و دفـاع مـقدس، خدمات اجتماعی و محرومیت‌زدایی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بصیرت و دشـمن شــناسی و موضوعات استانی با عناوین مصرف بهینه برق، سازگاری با کم آبی و اخلاق و حقوق شهروندی به دبیرخانه ارسال کنند.

مسئول بسیج رسانه استان بوشهر ادامه داد: چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر در قالب تیتر، خبر، گزارش، یادداشت، عکس، گرافیک، کاریکاتور، موشن گرافی، مستند، فیلم اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: آثار مربوط به بازه زمانی ۲۱ آذر ۹۶ تا ۱۵ دیماه ۹۷ که به پست الکترونیک دبیرخانه ارسال شود در کمیته داوری، ارزیابی خواهد شد.

نجفی بیان کرد: دبیرخانه جشنواره جوایز در استان بوشهر را برای برگزیدگان اول هر رشته تندیس جشنواره به همراه ۲۰ میلیون ریال هدیه نقدی، برگزیدگان دوم هر رشته تندیس جشنواره به همراه ۱۰ میلیون ریال هدیه نقدی و برگزیدگان رده سوم در هر رشته تندیس جشنواره به همراه ۵ میلیون ریال اعلام کرده است.   

وی افزود: ​هر شرکت کننده می‌تواند حداکثر شش اثر و در دو قالب به دبیرخانه جشنواره به آدرس ایمیل abouzar.festival@gmail.com ارسال کنند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44600

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین