دوشنبه 12 خرداد سال 1399 Mon, 01 Jun 2020 13:10:15 GMT
کد خبر : 44599       تاریخ : 1397/09/26 08:59
تعداد خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر افزایش یافت
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر:

تعداد خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر افزایش یافت

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: تعداد خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر افزایش یافت.

به گزارش مبشرین به نقل از مهر، احمد لطفی صبح یکشنبه در نشست با امام جمعه اهرم اظهار داشت: طی یک دهه گذشته ائمه جمعه استان برنامه ریزی های وسعی برای جذب زکات مردم انجام داده اند که نتایج آن به شکل عینی، قابل مشهود است.

وی با اشاره فشارهای اقتصادی گسترده بر مردم و به خصوص دهک های پایین جامعه، بیان کرد: با تدابیر مناسب رئیس کمیته امداد ،شاهد ارائه خدمات مطلوب و به روزی به مددجویان و افراد محروم جامعه هستیم به گونه ای که هر فرد نیازمندی به کمیته امداد مراجعه کند در همان روز خدمات دریافت می کند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: افزایش نرخ تورم در طی چند ماه گذشته سبب شد که شاهد مراجعه گسترده مردم به این نهاد در سراسر استان باشیم که با یک برنامه ریزی مطلوب و با هماهنگی انجام شده با دولت، به آنها خدمات خوبی ارائه شد.

وی یادآور شد: هر چند بخشی از این افراد جوان بوده اما در حوزه درمان دچار مشکلات عدیده‌ای هستند که نیازمند توجه هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: سطح ارائه خدمات این نهاد در سطح استان در سطحی قرار گرفته که اگر همین امروز فردی از خانواده های تحت پوشش این نهاد ازدواج کرده و یا خانواده ای نیاز به ساخت مسکن در سطح روستاها داشته باشد بدون هیچ وقفه ای زمین ارائه خدمات به آنها فراهم می شود.

لطفی عنوان کرد: از محل تبصره ۱۴، از ۱۱هزار خانواری که در سطح استان تحت پوشش این نهاد قرار گرفته اند، ۵۴۰ خانوار در تنگستان تحت حمایت کامل این نهاد قرار گرفته اند.

وی بیان کرد: از ابتدای امسال از محل تبصره ۱۶، یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان اعتبار اشتغال زایی برای شهرستان تنگستان در بخش مرکزی پیش بینی شده که تاکنون ۷۰ درصد آن به مددجویان پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر اظهار داشت: از محل تسهیلات عشایر  نیز از ابتدای امسال تاکنون، ۵ میلیارد تومان به ۱۳۱ خانواده پرداخت شده است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44599

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین