سه شنبه 11 آذر سال 1399 Tue, 01 Dec 2020 05:08:08 GMT
کد خبر : 57258       تاریخ : 1399/07/15 20:04
دومین نسخه از بازی «کودکان اربعین» منتشر شد

دومین نسخه از بازی «کودکان اربعین» منتشر شد

مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تولید و انتشار نسخه دوم بازی موبایلی کودکان اربعین با حمایت این معاونت خبر داد.

به گزارش مبشرین  از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرتضی خدمتکار روز سه شنبه گفت: تولید بازی موبایلی کودکان اربعین به همراه پویش ارسال عکس و فیلم و مسابقه درون برنامه موکب کودکان اربعین با حمایت این معاونت و توسط موسسه فرهنگی مهاد شیراز به عنوان بزرگ‌ترین استودیوی بازی سازی مذهبی در کشور تولید و منتشر شد.

وی افزود: نرم افزار کودکان اربعین یک مجموعه بازی با موضوع سفر پیاده روی اربعین برای کودکان چهار تا ۹ سال است که کودکان را با کاروان اربعین همراه می کند و با کمک دیگر کودکان موکب، می توانند در قالب بازی های موکب داری، عبور از مرز، زیارت اماکن مقدس کربلا، با خاطرات و  حال و هوای پیاده روی اربعین آشنا شوند.

علاقه مندان تا ۲۵ مهر فرصت دارند با نصب این بازی و شرکت در مسابقه و پویش موکب کودکان اربعین از جوایز ویژه شامل ۱۴۴ کارت هدیه یک میلیون ریالی، ۱۴۴ نگین انگشتری حرم امام حسین(ع)، ۱۴۴ برگ غذای متبرک حرم های مطهر قابل استفاده تا یکسال، ۱۴۴ بسته متبرک و ویژه حرم های مطهر امام رضا و حضرت معصومه و ۲۰۰ بسته فرهنگی و کارت هدیه ویژه کودکان مخصوص شرکت کنندگان در پویش و بازی بهره مند شوند.

دومین نسخه از بازی «کودکان اربعین» منتشر شد


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=57258

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین