سه شنبه 11 آذر سال 1399 Tue, 01 Dec 2020 05:23:50 GMT
کد خبر : 56603       تاریخ : 1399/06/31 27:14
برگزاری مسابقات برخط موبایلی «چهل بُرد» توسط فرهنگسرای فناوری اطلاعات

برگزاری مسابقات برخط موبایلی «چهل بُرد» توسط فرهنگسرای فناوری اطلاعات

همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس، مسابقات بازی‌های برخط موبایلی با عنوان «چهل بُرد» توسط فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.

به گزارش مبشرین به نقل از فارس، به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس، مسابقات بازی‌های برخط موبایلی با عنوان «چهل بُرد» با جوایز ویژه، توسط فرهنگسرای فناوری اطلاعات از ۳۱ شهریور به مدت یک هفته برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این مسابقات، آشنایی جوانان و نوجوان با فداکاری‌های رزمندگان اسلام در طول ۸ سال دفاع مقدس، حمایت از تولیدات داخلی در عرصه فناوری اطلاعات و معرفی بازهای داخلی به علاقه‌مندان به بازی‌های موبایلی است.

در مسابقات «چهل بُرد» سه بازی موبایلی ایرانی به نام‌های شاهین، هشتمین حمله ۲ و آتش سرخ که به صورت برخط بر روی موبایل قابلیت بازی دارند، انتخاب شده‌اند. علا‌قه‌مندان به بازی می‌توانند در مدت یک هفته این بازی را از تاریخ ۳۱ شهریور تا ۶ مهر بازی کنند. در انتها به ۴۰ نفر از بازیکنانی که در این مدت بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند، به قید قرعه جوایز نقدی اهدا می‌شود. همچنین سه نفر اول در هر بازی جایزه ویژه دریافت خواهند کرد.

تمامی مشخصات بازی به همراه راهنما، عکس‌ها و ویدئوها برای راهنمایی بازیکنان و علاقه‌مندان در سایت 40bord.farhangsara.ir موجود است.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۹۰۲۱۲۵ تماس گرفته یا از صفحه اینستاگرام فرهنگسرا به نشانی itfarhangsara بازدید کنند.


 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=56603

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین