سه شنبه 4 تیر سال 1398 Tue, 25 Jun 2019 08:30:56 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 44596       تاریخ : 1397/09/26 08:50
آغاز آموزش مجازی‌ به زائران عتبات دانشگاهیان

آغاز آموزش مجازی‌ به زائران عتبات دانشگاهیان

آموزش مجازی‌ به زائران عتبات دانشگاهیان با هدف آمادگی معنوی، معرفت‌افزایی و آشنایی با مسائل اجرایی سفر در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش مبشرین به نقل از شبستان؛ حجت الاسلام والمسلمین فقیهی در تشریح آخرین وضعیت آموزش زائران عتبات دانشگاهیان گفت: آموزش مجازی‌ به زائران عتبات دانشگاهیان با هدف آمادگی معنوی، معرفت‌افزایی و آشنایی با مسائل اجرایی سفر در سراسر کشور آغاز شد.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: برای برگزاری همایش های استانی قبل از سفر و جلسات، سرفصل‌های آموزشی، بسته های فرهنگی، عکس و کلیپ تهیه شده و در اختیار شوراهای هماهنگی ستاد در سراسر کشور قرار گرفته است. برای زائران عتبات دانشگاهیان یک جلسه آموزشی قبل از سفر برگزار می‌شود و این جلسات تا پایان این دوره ادامه دارد.

وی ادامه داد: علاوه بر برگزاری کلاس های آموزشی، همایش های استانی هم با حضور مسئولان ستاد و کلیه زائرین اصلی و ذخیره در مراکز استان ها برگزار می شود.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: از آنجایی که زائرین دانشگاهی خواهان اطلاعات بیشتری در خصوص عتبات و آمادگی برای این سفر هستند به همین منظور سامانه آموزش مجازی شامل سه درس آثار و اسرار نماز، احکام کاربردی و حیات پاکان  راه‌اندازی شده و متقاضیان می‌توانند به آدرس الکترونیکی samane.labbayk.ir مراجعه و با وارد کردن مشخصات خود از این بسته های آموزشی استفاده کنند.

حجت الاسلام فقیهی گفت: آموزش مجازی به زائرین عتبات دانشگاهیان بعد از ثبت نام نهایی زائرین اصلی و ذخیره در سامانه آموزش مجازی آغاز شده است.از بین زائرانی که با موفقیت دوره های آموزش مجازی را تا 20 اسفند ماه بگذرانند کمک هزینه های زیارتی تعلق می گیرد.

وی افزود: زائرانی که موفق به دریافت گواهی نامه نهایی شدند، پی دی اف آن را با ذکر مشخصات و شماره تماس به آدرسamoozesh@labbayk.ir ارسال کنند تا در قرعه کشی دریافت کمک هزینه این دوره شرکت داده شوند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44596

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین