سه شنبه 4 تیر سال 1398 Tue, 25 Jun 2019 08:36:24 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 44475       تاریخ : 1397/09/22 11:20:50
حرکت سازمان تبلیغات برمدار مردم سالاری دینی باشد
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

حرکت سازمان تبلیغات برمدار مردم سالاری دینی باشد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مدل حرکت این سازمان باید بر مدار مردم سالاری دینی با تبیین اسلام ناب محمدی (ص) باشد.

به گزارش مبشرین به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی در «نشست مدیران کل سازمان تبلیغات اسلامی» در استان قم افزود: این روند باعث می شود اراده ها نیرومند تر شود و مردم مقاومت کنند.
وی ادامه داد: ارزیابی عملکرد مدیران سازمان نباید بر اساس تعداد کلاس ها و منبرهایی که تشکیل داده اند بررسی شود، بلکه ارزیابی به نتیجه و ثمره است، رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: مردم ما مردم خوبی هستند و اگر اسلام ناب به درستی عرضه شود؛ تصمیم می گیرند و می ایستند.
حجت الاسلام قمی گفت: بر اساس دیدگاه رهبر معظم انقلاب، سازمان تبلیغات یکی از مهم ترین رویش های انقلاب اسلامی است که باید اسلام ناب را به مردم معرفی کند.
وی تصریح کرد : در کلام امام راحل نیز داریم که اسلام، دین افراد مجاهدیست که به دنبال حق و عدالت هستند، دین کسانی است که در راه استقلال و آزادی مجاهدت می کنند، وظیفه سازمان تبلیغات معرفی و تبیین همین اسلام است.
وی با بیان این که اساس برنامه راهبردی دین، تبیین آن است، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب فرمودند' اگر ما غفلت و کوتاهی کنیم سیلی خواهیم خورد، اولین دغدغه امام ، اسلام ناب، ظلم ستیز ، اسلام عدل و قسط و دفاع از حقوق مظلومان و مستضعفان است، وظیفه سازمان تبلیغات تبیین اسلام ناب است، باید تفاوت اسلام انقلابی و اسلام غیرانقلابی بیان شود'.
رییس سازمان تبلیغات با اشاره به این سخن از رهبر معظم انقلاب که فرمودند: «نمی گویم اهمیت سازمان تبلیغات بیشتر شده، بلکه چندین برابر شده»، گفت: ما کاری به جز تبیین اسلام ناب نداریم، در همین شان و جایگاه طلبگی وظیفه ما هدایت انسان و پیشبرد اهداف انقلاب است.
وی با اشاره به اینکه در جریان تبلیغ در کشور باید تفاوت و پیشرفت ایجاد شود، تصریح کرد : تا سال گذشته جایگه پنجمی صنعت نانو در جهان را داشتیم و امروز بر سکوی چهارم، اما سوال این است که در بحث تبلیغ چطور؟ آیا پیشرفتی داشته ایم؟ به چه میزان؟ معتقدم بای تفاوت ایجاد شود.
نشست مدیران کل سازمان تبلیغات اسلامی در شهر قم که با موضوع معارفه مدیران ، انتصابات جدید و تبیین برنامه‌ها و رویکردهای سازمان با حضور جمعی از مدیران استان‌ها از امروز آغاز شده تا فردا ادامه دارد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44475

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین