دوشنبه 30 اردیبهشت سال 1398 Mon, 20 May 2019 09:24:20 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 44119       تاریخ : 1397/09/13 12:25:05
بیست‌‌وچهارمین مسابقات قرآن دانشگاه آزاد برگزار ‌شد

بیست‌‌وچهارمین مسابقات قرآن دانشگاه آزاد برگزار ‌شد

بخش کتبی بیست‌وچهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی صبح دیروز، ۱۲ آذرماه، همزمان در تمامی واحدهای این دانشگاه در کشور برگزار ‌شد.

به گزارش مبشرین به نقل از ایکنا؛ بخش کتبی بیست‌وچهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت استادان، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۱۰ صبح امروز دوشنبه، ۱۲ آذرماه، با مشارکت بیش از یکصد و سی هزار نفر از دانشجویان و اعضای هیئت علمی در ۱۲ رشته مربوط به مفاهیم قرآن و سیره عملی عترت در بیش از ۴۰۰ واحد دانشگاهی برگزار شد.
این مسابقات در رشته‌های تفسیر قرآن، زندگی چهارده معصوم(ع)، حفظ و ترجمه زیارت عاشورا و جامعه کبیره، نماز، ترجمه قرآن کریم به زبان انگلیسی، احکام آقایان، احکام بانوان، زندگانی پیامبر(ص)، ترجمه قرآن کریم (فارسی)، آشنایی با مفاهیم نهج‌البلاغه برگزار ‌شد.
ثبت‌نام این دوره مسابقات از روز ۱۰ مهرماه سال جاری در واحدهای دانشگاهی از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی و کانون‌های قرآن و عترت با همکاری سایر بخش‌ها انجام شد. جوایز و هدایای نقدی از جمله عواملی است که در جذب و جلب دانشجویان و استادان نقش عمده‌ای داشته است.
دانشجویان و استادانی که در این مرحله از مسابقات امتیاز لازم را کسب کنند، به مرحله دوم مسابقات راه پیدا خواهند کرد و پس از برگزاری مرحله دوم، افرادی که بیشترین امتیاز را دریافت کنند به جشنواره ملی معرفی خواهند شد.
یادآور می‌شود نتایج اولیه و امتیاز داوطلبان بیست‌وچهارمین دوره مسابقات در اوایل دی‌ماه سال جاری اعلام خواهد شد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44119

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین