دوشنبه 30 اردیبهشت سال 1398 Mon, 20 May 2019 09:25:32 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 44118       تاریخ : 1397/09/13 12:23:49
جدیدترین آمار از آزمون سراسری حفظ قرآن دستگاه‌های دولتی

جدیدترین آمار از آزمون سراسری حفظ قرآن دستگاه‌های دولتی

با اعلام فراخوان دوره آموزش الکترونیکی حفظ و مفاهیم جزء سی‌ قرآن ویژه کارکنان دولت، تاکنون ۱۴ هزار و ۴۰۵ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش مبشرین به نقل از ایکنا، تاکنون ۱۴ هزار و ۴۰۵ نفر از کارکنان شاغل در دستگاه‌های دولتی در دوره «آموزش سبک زندگی با محوریت حفظ و مفاهیم سوره‌های ناس تا زلزال» ثبت‌‌نام و فرایند آموزش خود را آغاز کرده‌اند.
طبق آخرین آمار، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نهاد ریاست جمهوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت امور اقتصادی و دارایی دستگاه‌های پیشتاز با بیشترین شرکت‌کننده در این آزمون بوده‌اند.
استان‌های تهران، کرمان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و اصفهان به ترتیب بیشترین سهم شرکت‌کننده در این آزمون را به خود اختصاص داده‌اند.
دوره‌ای که برای کارکنان دولت در نظر گرفته شده است با نام «آموزش سبک زندگی» و با محوریت حفظ و مفاهیم سوره‌های مبارکه «ناس» تا «زلزال» است و این دوره با مجوز سازمان اداری استخدامی کشور و در قالب هشت ساعت ضمن خدمت برای کارکنان دولت محاسبه می‌شود. همچنین به نفرات برگزیده نیز جوایز ارزنده‌ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد.
گفتنی است داوطلبان بعد از تکمیل فرایند ثبت‌‌نام مجدداً به پایگاه www.quranedu.ir مراجعه کرده و در این بازه زمانی به صورت مجازی در ۱۶ جلسه حفظ و مفاهیم سوره‌های مبارکه ناس تا زلزال را در جلسات آموزش مجازی را که به مدت تقریبی۱۰ دقیقه خواهد بود فرا خواهند گرفت.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44118

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین