دوشنبه 30 اردیبهشت سال 1398 Mon, 20 May 2019 09:26:02 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 43949       تاریخ : 1397/09/08 09:18
پایان آذرماه آخرین مهلت ارائه برنامه های بعثه درحج ۹۸

پایان آذرماه آخرین مهلت ارائه برنامه های بعثه درحج ۹۸

سرپرست حجاج ایرانی در جمع معاونين و مديران بعثه مقام معظم رهبري ، پایان آذرماه را آخرین مهلت ارائه برنامه جامع بعثه برای حج ۹۸ اعلام کرد.

به گزارش مبشرین به نقل از شبستان، حجت الاسلام والمسلمين سید علی قاضي عسكر نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت در نشست امروز شوراي معاونين و مديران بعثه مقام معظم رهبري با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اینکه مذاکرات حج آینده با مسئولان وزارت حج عربستان کمتر از یک ماه دیگر انجام می شود معاونت ها و واحدهای مختلف بعثه، برنامه ها و طرح های خود را برای حج 98 هرچه سریعتر ارائه دهند.

وی افزود: کاهش نیروهای اعزامی به حج آینده و صرفه جویی در بخش های مختلف بدون آنکه از کیفیت کاسته شود لازم است در دستور کار واحدهای مختلف قرار گیرد.
نماینده ولی فقیه همچنین از معاونت فرهنگی خواست درخصوص معرفی روحانیون و معینه های کاروان ها، برگزاری همایش ها و جلسات آموزشی و تهیه محصولات فرهنگی منطبق با نیازهای زائر سریعتر اقدام کند.

در این جلسه جعفرشمسیان معاون توسعه مديريت و منابع بعثه و مدیران واحدهای مختلف این معاونت در خصوص اقدامات صورت گرفته برای تدوین برنامه بودجه سال 98، آموزش و ارزیابی نیروی انسانی و نهایی کردن طرح تعالی حج گزارش دادند و نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت تاکید کرد: حرکت هماهنگ مسئولان مناطق و استان ها با مرکز در اجرای برنامه های حج آینده ضروری است .


وی همچنین ضرورت استفاده از ظرفیت فضای مجازی را در انتقال اطلاعات مورد نیاز به زائران یادآور شد و تصریح کرد: باید تلاش کرد از توان دستگاهها و سازمان هایی که می توانند در این بخش به بعثه کمک کنند، استفاده شود. 
سرپرست حجاج ايراني همچنین خواستار استفاده از نظرات کارشناسی در تدوین برنامه های بخش های مختلف شد و از حاضران خواست منطبق با نیازهای حج آینده، راهکارهای مناسب را برای رسیدن به موفقیت تعریف و عملیاتی کنند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=43949

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین