چهارشنبه 4 اردیبهشت سال 1398 Wed, 24 Apr 2019 02:57:57 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 42311       تاریخ : 1397/08/20 08:46
 اهتمام شبکه‌های سیما به فراگیری احکام شرعی
دبیر شورای معارف سیما خبر داد

اهتمام شبکه‌های سیما به فراگیری احکام شرعی

دبیر شورای معارف سیما از اهتمام شبکه‌های سیما به موضوع فراگیری احکام شرعی به عنوان یکی از مهمترین مسائل مورد تاکید در دین اسلام خبر داد.

به گزارش  مبشرین به نقل از شبستان، محمدحسین محمدزاده ضمن برشمردن احکام شرعی به عنوان یکی از مهمترین مسائل مورد تاکید دین مبین اسلام، از اهتمام ویژه تلویزیون به فراگیری این موضوع خبر داد و گفت: شبکه‌های مختلف سیما موظف شدند در هر برنامه‌ای که مقدور هست به موضوع احکام بپردازند.

دبیر شورای معارف سیما اهمیت بالای این موضوع و احتیاج مخاطبان در جامعه امروزی را از مهمترین علل این اقدام خواند و بیان کرد: قرار است برنامه‌هایی جدید با محوریت پرسش و پاسخ و همچنین بیان احکام شرعی تولید و پخش گردد. ضمن آنکه بازتولید برنامه‌ای مسابقه‌محور با رویکرد احکام در دستور کار قرار دارد.

بنا به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، محمدزاده اظهار داشت: به زودی مکاتبه‌ای با تولیت‌های اعتاب مقدسه در خصوص ارائه پیشنهاد بیان احکام در مراسم‌ها و سخنرانی‌ها توسط کارشناسان زبده خواهد شد و نیز جلسه‌ای با کارگروه ویژه بیان احکام حرم مطهر حضرت معصومه (س) به جهت استفاده از پیشنهادات و راهکارهای اجرایی ایشان برگزار می‌شود.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=42311

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین