دوشنبه 28 مرداد سال 1398 Mon, 19 Aug 2019 08:35:18 GMT
کد خبر : 41158       تاریخ : 1397/08/12 11:31:15
ویژه‌برنامه‌های سیما در دهه آخر صفر

ویژه‌برنامه‌های سیما در دهه آخر صفر

شورای معارف سیما، ویژه‌برنامه شبکه‌های مختلف در مناسبت‌های آخر صفر را اعلام کرد.

به گزارش مبشرین به نقل از ایکنا، ویژه‌برنامه‌های شبکه‌های مختلف سیما به مناسبت ایام رحلت پیامبر اکرم(ص)، شهادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت علی بن‌موسی‌الرضا (ع)، اعلام شد.
شبکه یک سیما ضمن پوشش زنده و مستقیم مراسم عزاداری اماکن مقدس و نقاط مختلف کشور، پخش سخنرانی علما در ساعت هشت صبح را در دستور کار دارد.
کوی محبت، نشان ارادت، دو رکعت عشق، سخنرانی‌های مذهبی، ذکر عاشورائیان و برنامه گزارش‌محور نماد از ویژه‌برنامه‌های شبکه دوم سیما در مناسبت‌های آخر صفر است.
شبکه سوم سیما نیز ضمن ارتباط‌ات زنده با مشهدالرضا(ع)، برنامه‌های مخاطب خاص و سمت خدا با ساختار ترکیبی به صورت زنده روی آنتن می‌برد.
برنامه‌های راهی به روشنایی، معرفت، پیامبر از نگاه غربیان، کاروان شهر بهشت، آخرین روزهای صفر، خرده‌های مینا، آنجا چراغی روشن می‌شود، بیست و هشتم ماه صفر، سیاق کتابتی فراموش شده، مسافر توس و آخرین روزهای صفر از تدارک شبکه چهار سیما در این ایام است.
شبکه پنج سیما ضمن پخش سخنرانی‌های حجج اسلام والمسلمین علوی تهرانی و هاشمی‌نژاد، ویژه‌برنامه‌های تا نیایش، روضه شمس و سلام آسمان را به روی آنتن خواهد برد. همچنین، زیارت امین‌الله و مداحی سیدمجید بنی‌فاطمه نیز از این شبکه پخش خواهد شد.
شبکه قرآن و معارف سیما علاوه بر طرح تلویزیونی بیت‌النبی که در زمان‌های مختلف به روی آنتن خواهد برد، ویژه‌برنامه‌هایی از جمله پخش زنده مراسم شام‌غریبان، ارتباط زنده با اماکن مقدس قم و مشهد، پخش زنده محفل انس با قرآن حرم رضوی، سخنرانی‌های مذهبی، پخش فیلم‌های سینمایی محمد رسول‌الله(ص) و تنهاترین سردار، مستند و برنامه نگاه خورشید را از حرم مطهر امام رضا(ع) تدارک دیده است.
شبکه افق، مستندهای چند قدم تا بهشت، با پای دل، زبان سکوت، سلام بر علی پسر موسی و بیست‌وهشتم ماه صفر را به روی آنتن می‌برد.
شبکه امید برنامه‌های به توان خدا، فوق‌العاده و مثل قاسم را به روی آنتن می‌برد و شبکه جام جم برنامه ترکیبی و زنده روشنا را پخش خواهد کرد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=41158

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین