دوشنبه 2 اردیبهشت سال 1398 Mon, 22 Apr 2019 01:20:02 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 41115       تاریخ : 1397/08/10 10:59:08
جشنواره محصولات قرآنی ویژه دهه فجر برگزار می‌شود
در چارچوب برنامه‌های کمیته قرآن ستاد دهه فجر؛

جشنواره محصولات قرآنی ویژه دهه فجر برگزار می‌شود

مدیر اجرایی دبیرخانه طرح های ملی سازمان دارالقرآن الکریم از برگزاری جشنواره محصولات قرآنی ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش مبشرین به نقل از ایکنا؛ حسین بهبودی، مدیر اجرایی دبیرخانه طرح های ملی سازمان دارالقرآن الکریم اظهار کرد: برنامه‌های کمیته قرآن ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی در حال آماده‌سازی است و به محض تکمیل برنامه‌ها، اطلاع‌رسانی در این زمینه انجام خواهد شد.
‌بهبودی در ادامه افزود: هم‌اکنون نیز با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، آماده برگزاری جشنواره محصولات قرآنی ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی هستیم که در این راستا رایزنی‌های مورد نظر انجام شده و فراخوان جشنواره نیز از اواسط آبان‌ماه اعلام خواهد شد.
مدیر اجرایی دبیرخانه طرح های ملی سازمان دارالقرآن الکریم تصریح کرد: جهت اجرای هرچه بهتر برنامه‌های قرآنی ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی، استان‌های مختلف نیز مجری بسیاری از برنامه‌ها خواهند بود که در این زمینه و طبق برنامه‌ای که برای برگزاری جشنواره محصولات قرآنی در نظر گرفته شده است، اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان مازندران مجری برگزاری این همایش است.
وی در ادامه اظهار کرد: در این رابطه جلسه‌ای با مسئولان اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان مازندران برگزار شد.
مدیر اجرایی دبیرخانه طرح های ملی سازمان دارالقرآن الکریم در پایان با بیان اینکه علاقه‌مندان از اواسط آبان‌ماه جاری و پس از اعلام فراخوان جشنواره می‌توانند در این جشنواره قرآنی شرکت کنند، تصریح کرد: پس از ارزیابی که در این زمینه انجام می‌شود، جوایز در نظر گرفته شده برای جشنواره نیز طی دهه فجر انقلاب اسلامی اعطا خواهد شد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=41115

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین