دوشنبه 28 مرداد سال 1398 Mon, 19 Aug 2019 08:28:48 GMT
کد خبر : 41113       تاریخ : 1397/08/10 10:44:18
از روز شنبه ثبت نام مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) آغاز می‌شود

از روز شنبه ثبت نام مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) آغاز می‌شود

ثبت‌نام مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی (ع) در دو مرحله و به صورت اینترنتی است که مرحله اول از روز شنبه ۱۲ آبان آغاز می‌شود.

به گزارش مبشرین به نقل از فارس، نام‌نویسی برای شرکت در دوازدهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) در بخش خواهران، از روز شنبه ۱۲ آبان ماه آغاز می‌شود.

این رقابت‌ها طی روزهای ۲۴ تا ۳۰ آذرماه در رشته‌های حفظ، قرائت و ترتیل قرآن کریم در مجموعه یاوران مهدی(عج) جمکران شهر قم برگزار می‌شود.

ثبت‌نام این مسابقات در دو مرحله و به صورت اینترنتی است که مرحله اول از روز شنبه ۱۲ آبان آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۸ همین ماه به مدت هفت روز ادامه دارد و به هیچ وجه تمدید نمی‌شود. همچنین داوطلبان باید ابتدا حسابی در یکی از شعب بانک ملت افتتاح و سپس با مراجعه به سایت دارالقرآن امام علی به نشانی www.qdqat.ir مراجعه کنند.

برای مرحله دوم ثبت نام که جهت تعیین نوبت روز و ساعت مسابقه است باید داوطلبان با در دست داشتن کد رهگیری از تاریخ جمعه ۲۵ تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۸ آبان ماه به سایت مراجعه و نوبت حضور خود را تعیین کنند.

شرکت کنندگان برای دریافت کارت شرکت در مسابقه باید از تاریخ دوشنبه پنجم آذر ماه به سایت مراجعه کرده و اقدام به چاپ کارت کنند.

در زمان حضور در مسابقات، داشتن کارت چاپ شده ثبت نام و کارت ملی الزامی است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=41113

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین