دوشنبه 2 اردیبهشت سال 1398 Mon, 22 Apr 2019 00:58:35 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 41111       تاریخ : 1397/08/10 10:41:59
دستور ویژه حجت‌الاسلام رئیسی برای ادامه خدمت‌رسانی به زوار اربعین

دستور ویژه حجت‌الاسلام رئیسی برای ادامه خدمت‌رسانی به زوار اربعین

تولیت آستان قدس رضوی رضوی در پی افزایش هزینه‌های سفر زائران اربعین دستور داد خدمت‌رسانی خدام آستان قدس رضوی در ۸ مرز ایران و ۵ نقطه عراق به ویژه مرز مهران تا پایان هفته جاری استمرار داشته باشد.

به گزارش مبشرین به نقل از فارس، آستان قدس رضوی امسال علاوه بر مرز مهران در مرزهای خسروی، شلمچه، میرجاوه، دوغارون، آستارا و بازرگان حضور فعال داشته و در عراق با برپایی مواکب امام رضا(ع) در کربلا، کاظمین و سامرا، خدمات مورد نیاز زائران را ارائه می‌کنند.

خدمات آستان قدس رضوی در مرز مهران به دلیل جمعیت فراوان و حجم بالای تردد زائران همچون سنوات گذشته برقرار و روزانه به ۵ هزار زائر خدمات متنوع پزشکی، درمانی، فرهنگی، اسکان و تغذیه با به کارگیری ۱۰۰۰ خادم ارائه‌ می‌شود.

با توجه به افزایش هزینه‌های سفر اربعین حسینی برای زائران، حجت‌الاسلام رئیسی تولیت آستان قدس رضوی دستور داد تا خدمت رسانی موکب‌های این آستان در ۸ مرز ایران و ۵ نقطه از عراق به ویژه مرز مهران تا پایان هفته جاری برقرار باشد.

به گزارش فارس، امسال بیش از ۲ هزار موکب ایرانی در ایران و عراق به منظور ارائه خدمت به زائران اربعین فعالیت می‌کنند که بیشتر این موکب‌ها در عراق تا پایان هفته و در ایران ۵ روز پس از اربعین حسینی برپا هستند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=41111

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین