ثبت نام برای حضور در نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت ارشاد از ۸۳ هزار نفر گذشت
تا ظهر امروز ۸۳۴۱۸نفر از طریق مراجعه به سامانه ثبت نام به آدرس quranedu.ir تمایل خود برای حضور در آزمون نوزدهم اعلام کرده‌اند.
كدخبر: 65817
1399/11/08

به گزارش مبشرین به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، ثبت نام برای حضور در نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از روز دهم دی‌ماه آغاز شده و تا 15 بهمن ماه ادامه دارد . بر همین اساس تا ظهر امروز 83418 نفر از طریق مراجعه به سامانه ثبت نام به آدرس quranedu.ir تمایل خود برای حضور در آزمون نوزدهم اعلام کرده‌اند. 

 

 نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت امسال در 14 رشته و با توجه به شرایط کرونایی کشور به صورت مجازی در آزمون قرآن و عترت طی روزهای ۱۳ تا ۱۵ اسفند برگزار می شود.

 

گفتنی است ، مقرر شده یک آزمون آزمایشی برای تمام داوطلبان برگزار شود تا توان زیرساخت سخت افزاری و نرم افزاری آزمون از قبیل قدرت سِرور و پاسخگویی به درخواست‌های داوطلبان، فراخوانی سؤالات، محاسبه نمره آزمون و غیره  بررسی شود . همچنین لازم به توضیح است در نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حداقل به دو هزار و ۵۰۰ شرکت کننده جایزه اهدا خواهد شد و به حافظان کل قرآن چنانچه صد امتیاز آزمون شفاهی را کسب کنند مبلغ یک میلیون تومان اهدا خواهد شد و کسانی که ۹۵ امتیاز کسب کنند، بدون قرعه کشی مبلغ ۳۰۰ هزار تومان اهدا خواهد شد.

منبع: