شنبه 15 بهمن سال 1401 Sat, 04 Feb 2023 03:40:05 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 78382       تاریخ : 1401/10/07 12:12
برگزاری ۵۰ ویژه برنامه قرآنی در سومین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی در بوشهر
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی بوشهر خبر داد:

برگزاری ۵۰ ویژه برنامه قرآنی در سومین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی در بوشهر

 رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی بوشهر از برگزاری بیش از ۵۰ ویژه برنامه قرآنی به مناسبت سومین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی در استان خبر داد.

به گزارش مبشرین، جواد احمدی منفرد رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان بوشهر، امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران از برگزاری بیش از ۵۰ ویژه برنامه قرآنی به مناسبت سومین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی در استان خبر داد و اظهار داشت: به مناسبت در پیش بودن ۱۳ دی ماه و سومین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی و روز مقاومت، مراکز قرآنی استان بوشهر با همکاری ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها، با برگزاری محافل قرآنی، کرسی‌های تلاوت، مراسم سوگواری و برپائی نمایشگاه‌های فرهنگی و قرآنی این روز سرنوشت ساز را گرامی خواهند داشت.

وی افزود: نشست روایت‌گری با موضوع قرآن و مکتب حاج قاسم، بررسی نقش کودک قرآنی در مکتب حاج قاسم، برگزاری کاروان قرآنی در موطن شهدای مدافع حرم، برگزاری محافل قرآنی در ۱۰ شهرستان و برگزاری محفل ویژه دختران حاج قاسم توسط هیئات اندیشه‌ورز بانوان قرآنی استان نیز از جمله ویژه برنامه‌های شاخص در استان به شمار می‌روند.

احمدی منفرد در پایان، برگزاری نشست‌های بصیرتی، جلسه شناخت و معرفی سردار به نسل جوان و نوجوان در شهرستان‌ها و همچنین غبارروبی قبور شهداء و دیدار با خانواده معزز شهدای روستای چارک را از جمله برنامه‌های این روز عنوان کرد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78382

نظـــرات شمـــا






سال 1400سال 1400