شنبه 15 بهمن سال 1401 Sat, 04 Feb 2023 03:21:09 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 77349       تاریخ : 1401/06/24 16:17
جزئیات اعزام مبلّغ هفته دفاع مقدّس و دهه آخر صفر

جزئیات اعزام مبلّغ هفته دفاع مقدّس و دهه آخر صفر

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به مناسبت دهه آخر صفرالمظفر که مصادف است با هفته دفاع مقدّس اقدام به اعزام مبلغ می‌نماید.

به گزارش مبشرین، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با توجه به رسالت فرهنگی و تبلیغی خود جهت تبلیغ دین اسلام، تبیین و گسترش معارف اسلامی و ترویج معارف قرآن و اهل بیت (علیهم السلام) به مناسبت دهه آخر صفر المظفر که مصادف است با هفته دفاع مقدّس، با شرایط ذیل اقدام به اعزام مبلغ می‌نماید:

برپایه این گزارش: اعزام در این مناسبت در دو قالب انجام می‌شود؛ اعزام گروه‌های تبلیغی جهادی به این صورت که اعزام گروه‌های تبلیغی توانمند و فعّال با هماهنگی و درخواست نهادهای فرهنگی منطقه پس از دریافت پیامک مدیر گروه از طریق سایت سمتا (samta.ir) برنامه تبلیغ گروهی را بارگذاری نموده و اعضا شرکت‌کننده در اعزام گروهی را تأیید نمایند.

همچنین: اعزام مبلّغان فردی که مبلّغان فردی با درخواست نهاد فرهنگی منطقه پس از دریافت پیامک از طریق سایت سمتا (samta.ir) درخواست اعزام خود را ثبت نمایند.

* شرایط اعزام

آمادگی و تعهد به اعزام از ۲۶ شهریور تا ۵ مهرماه ۱۴۰۱ (به مدت ۱۰ روز)، دریافت حکم اعزام صرفاً از یک نهاد تبلیغی امکان‌پذیر می‌باشد و تلبّس به لباس مقدّس روحانیت در ایام تبلیغی الزامی است.

همچنین: ثبت درخواست اعزام در سامانه سمتا از ۸ صبح شنبه ۱۲ شهریور آغاز و تا ۲۴ شهریور فعال می‌باشد و مبلغانی که علاوه بر تبلیغ حضوری، در فضای مجازی فعالیت دارند امتیازی در گزارش‌دهی برای آن‌ها لحاظ می‌گردد و گزارش تبلیغی و پیگیری تأیید آن (از سوی نهاد درخواست کننده، از طریق سامانه سمتا) بلافاصله پس از اتمام تبلیغ ارائه گردد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=77349

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400