سه شنبه 5 مهر سال 1401 Tue, 27 Sep 2022 11:45:24 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 74273       تاریخ : 1401/04/08 12:44:16
برگزاری میز خدمت تبلیغات اسلامی در استان بوشهر

برگزاری میز خدمت تبلیغات اسلامی در استان بوشهر

میز خدمت تبلیغات اسلامی بوشهر، همزمان با روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی و سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی، با حضور مدیرکل و معاونین این اداره برگزار شد.

به گزارش مبشرین، حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری امروز همزمان با روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی و سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی از میز خدمت اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر بازدید به عمل آورد.

میز خدمت تبلیغات اسلامی بوشهر، همزمان با روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی و سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی، با حضور حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری مدیرکل، حجت‌الاسلام محمد قادری معاون فرهنگی و پژوهشی، جواد احمدی منفرد رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان بوشهر و حجت‌الاسلام حسین شیخی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بوشهر برگزار شد.

در این برنامه مدیرکل، و معاونین این اداره اقدام به پاسخگویی سؤالات مراجعین در حوزه‌های مختلف قرآنی، فرهنگی و امور مربوط به تشکل‌های میان تخصصی پرداختند.

گفتنی است، این میز خدمت در ۱۰ شهرستان استان از جمله شهرستان‌های کنگان، دیر، جم، عسلویه، دشتی، تنگستان، دشتستان، گناوه و دیلم در مصلای جمعه سراسر استان نیز برگزار شد و رؤسای ادارات شهرستان‌ها به همراه کارشناسان فرهنگی و قرآنی پاسخگوی سؤالات مردم نمازگزار بودند.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=74273

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400