سه شنبه 4 مهر سال 1402 Tue, 26 Sep 2023 14:48:45 GMT
کد خبر : 74260       تاریخ : 1401/03/28 02:24
رئیس مجمع قرآنیان استان بوشهر معرفی شد

رئیس مجمع قرآنیان استان بوشهر معرفی شد

در آیینی با حضور رئیس شورای فرهنگ عمومی بوشهر رضا نجفی به عنوان رئیس مجمع قرآنیان استان معرفی شد.

به گزارش مبشرین، در مراسمی صبح امروز رضا نجفی از پیشکسوتان و حافظان قرآن استان بوشهر، با رأی اکثریت اعضاء مجمع قرآنیان، به عنوان رئیس مجمع قرآنیان استان انتخاب شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در این جلسه گفت: جامعه قرآنی استان در شهرستان‌ها، به تعداد نمایندگان شورای شهر و روستای آن منطقه، طی ۴ ماه گذشته با حضور ۵۰۸ نفر از قرآنیان در این انتخابات شکل گرفته است و در نهایت ۶۲ منتخب در سطح استان داشتیم.

حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری اظهار کرد: اولین جلسه مجمع قرآنیان فروردین ۱۴۰۰ تشکیل شد و از بین ۱۷ داوطلب، ۸ نفر به عنوان اعضاء اصلی هیئت مدیره انتخاب کردند.

وی افزود: نفر نهم مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن استان بوشهر است و در نهایت رضا نجفی از پیشکسوتان و حافظان برتر استانی، با رأی قاطع اکثریت شرکت کنندگان به عنوان رئیس این مجمع انتخاب شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در پایان خواستار عضویت ثابت رئیس مجمع قرآنیان هر شهرستان در جلسات شورای فرهنگ عمومی شد.

در پایان این جلسه، نماینده ولی فقیه در استان بوشهر و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان حکم مسئولیت مجمع قرآنیان استان را به رضا نجفی اهداء کرد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=74260

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402