چهارشنبه 31 شهریور سال 1400 Wed, 22 Sep 2021 23:26:11 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 68875       تاریخ : 1400/03/22 12:22:1
سومین گردهمایی فرهنگیان جبهه انقلاب استان بوشهر برگزار شد +تصاویر

سومین گردهمایی فرهنگیان جبهه انقلاب استان بوشهر برگزار شد +تصاویر

سومین گردهمایی فرهنگیان جبهه انقلاب استان بوشهر با عنوان نشستهای بصیرتی ، شبهای انتخاباتی با سخنرانی استاد فاتحی در محل ستاد برگزار شد.

 به گزارش مبشرین، عبدالله فاتحی از مبارزان دوران ستمشاهی و استاد تعلیم وتربیت، طی سخنانی به استناد آیات قرآن کریم گفت: کسی که به خدا توکل کند و خداوند را وکیل مدافع خود قرار دهد و به این آیات نورانی معتقد بوده و هدفش عمل به تکلیف و رضایت خدا باشد، قطعا خداوند او را نصرت داده و یاری می نماید.

وی افزود : آیت الله رئیسی مصداق بارز انسان معتقد به قرآن است و برای ادای تکلیف و کسب رضایت پروردگار پا به صحنه انتخابات ریاست‌جمهوری گذاشته و قطعا خداوند دلهای مومنین و آزاد مردان را به سمت ایشان متمایل و او را نصرت خواهد داد. 

فاتحی گفت: آرامش و متانت و تحمل آیت‌الله رئیسی در مناظرات نشان داد که وی استحقاق ریاست جمهوری اسلامی را دارد.

در ادامه علی موحدی رئیس ستاد فرهنگیان استان بوشهر هم طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از حضور ارزشمند فرهنگیان در نشست‌های تخصصی انتخاباتی این ستاد گفت: بحمدالله عملکرد ستاد فرهنگیان جبهه انقلاب استان بوشهر مورد رضایت ستاد فرهنگیان کشور قرار دارد و این موضوع نشان می دهد فرهنگیان استان بوشهر به آرمانهای نظام جمهوری اسلامی وفادار‌ هستند و حضور در صحنه انتخابات ریاست جمهوری را یک تکلیف ملی، میهنی و دینی می دانند.

موحدی اظهار کرد : هدف اول و اولویت اصلی ما حضور حداکثری همه آحاد جامعه در پای صندوقهای رای و اولویت بعدی ما انتخاب کاندیدای اصلح جبهه انقلاب ، یعنی حضرت آیت الله رئیسی است . رئیس ستاد فرهنگیان استان بوشهر گفت : تا  آخرین شب مهلت قانونی تبلیغات ما نشست‌های بصیرتی، شبهای انتخاباتی را برگزار می کنیم و امیدواریم حاصل این تجمعات که در فضای باز و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شود، ایجاد شور ونشاط بیشتر در جامعه برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری باشد  چرا که فرهنگیان موتور محرکه جامعه و مورد وثوق مردم هستند.