جمعه 3 اردیبهشت سال 1400 Fri, 23 Apr 2021 04:15:36 GMT
کد خبر : 68002       تاریخ : 1400/01/17 22:58
توزیع و انتشار ۶۰۰ هزار زیارت‌نامه و ادعیه تک‌برگی در حرم امام رضا

توزیع و انتشار ۶۰۰ هزار زیارت‌نامه و ادعیه تک‌برگی در حرم امام رضا

به همت مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی از ابتدای شیوع کرونا ۶۰۸ هزار زیارت‌نامه و ادعیه تک برگی منتشر و میان زائران توزیع شد.

به گزارش مبشرین، به همت مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی ۶۰۸ هزار زیارت‌نامه و ادعیه تک برگی منتشر و میان زائران توزیع شد.

این اقدام به دلیل شیوع بیماری کرونا رخ داد و از آنجایی که به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، استفاده از «قرآن و کتب ادعیه حرم» برای زائران بارگاه منور امام رضا (ع) میسر و مقدور نبود، مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی متناسب با سیاست‌های جدید آستان از اسفندماه سال ۹۸ تاکنون در چندین مرحله زیارت‌نامه‌ و ادعیه‌های تک‌برگی شامل زیارت امین‌الله، زیارت رجبیه، شرح دعای هفتم صحیفه سجادیه، دعاهای ماه مبارک رمضان و... را چاپ و تحویل بارگاه مطهر رضوی داده است.

این زیارت نامه‌ها در سه قطع ۴A، بروشوری و دفترچه‌ای به چاپ رسیده و در اختیار زائران قرار گرفته است.

بخش دیگر فعالیت‌های مؤسسه در روزهای کرونا به تأمین محصولات فرهنگی مورد نیاز حرم مطهر رضوی در مناسبت‌های ویژه‌ای همچون دهه کرامت، دهه ولایت، عید سعید غدیر خم و دهه اول ماه محرم که چندین کتاب، پوستر، کارت پستال تبریک و... اختصاص دارد که در همین راستا بیش از یک میلیون و ۱۳۷ هزار عدد از محصولات یاد شده چاپ و تحویل معاونت‌های تبلیغات اسلامی و اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی شد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=68002

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400