جمعه 3 اردیبهشت سال 1400 Fri, 23 Apr 2021 03:50:39 GMT
کد خبر : 67986       تاریخ : 1400/01/17 00:47
جشنواره «سلام» با مشارکت بیش از ۷۰ هزار مخاطب به پایان رسید

جشنواره «سلام» با مشارکت بیش از ۷۰ هزار مخاطب به پایان رسید

جشنواره سلام با مشارکت بیش از ۷۰ هزار مخاطب در بخش کودک، نوجوان و عمومی به همت حرم مطهر کریمه اهل‌بیت سلام الله علیها به کار خود پایان داد.

 

 

 

 

به گزارش مبشرین، مسابقه «سلام» به همت مدیریت روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر کریمه اهل‌بیت سلام الله علیها و با بهره‌مندی از بستر فضای مجازی در سه محور کودک، نوجوان و عمومی به صورت روزانه از ۲۸ اسفندماه تا ۱۳ فروردین‌ماه برگزار شد.

در این مسابقه روزانه کلیپ و عکس نوشت در سه محور کودک، نوجوان و عمومی در کانال اختصاصی مسابقه سلام در ایتا و همچنین پایگاه اینترنتی fatemi.amfm.ir منتشر و از آن‌ها طرح سئوال انجام گرفت و رأس ساعت ۲۰ در شبستان امام خمینی(ره) نتایج مسابقه و اسامی برگزیدگان اعلام و به ۱۴ نفر از برگزیدگان، بسته فرهنگی و آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان و نگین انگشتری آستان مقدس ویژه بخش عمومی اهدا شد.

محتواها و محورهای این مسابقه معارفی در دو بخش «سلام» به دختر حضرت موسی بن جعفر علیهاالسلام و «سلام» به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف طراحی شده که در مجموع در بخش نوجوان ۱۳۲۹۹ نفر، بخش کودک ۱۷۴۸۲ و بخش عمومی ۴۰۰۲۵ نفر شرکت کرده اند تا در مجموع آمار شرکت‌کنندگان مسابقه به ۷۰۷۵۶ نفر رسیده است و از بین ۲۱۵ نفر برگزیده این مسابقه، ۱۲۵ نفر خارج از قم بوده‌اند.

در بخش تولید محتوا تولید یک بسته اطلاع رسانی شامل سه پوستر عمومی، نوجوان، کودک، تولید ۱۵ کلیپ محتوایی بخش عمومی شامل فرازهای صلوات شعبانیه، تولید ۱۵ کلیپ و ۱۵ عکس نوشت بخش نوجوان، ۳۰ عکس نوشت بخش کودک از جمله فعالیت‌های صورت گرفته برای برگزاری این مسابقه بوده است.

همچنین در راستای این مسابقه ویژه برنامه‌های «سلام نوجوان» شامل تشکیل حلقه‌های معرفت، پاسخ‌گویی به سئوالات نوجوانان، تبلیغ چهره به چهره و اجرای مسابقات فرهنگی و «بچه های بهشت» شامل اجرای مسابقه، بخش ایجاد خلاقیت، پخش انیمیشن، اجرای نمایش عروسکی و اجرای جنگ شادی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها برگزار شد و مورد استقبال زائران حرم کریمه اهل بیت قرار گرفت.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=67986

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400