دوشنبه 30 فروردین سال 1400 Mon, 19 Apr 2021 07:16:08 GMT
کد خبر : 67195       تاریخ : 1399/12/17 20
فردا؛ مراسم تجلیل از ۱۸ خادم قرآن
در معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد شاهد خواهیم بود؛

فردا؛ مراسم تجلیل از ۱۸ خادم قرآن

مراسم تجلیل از خادمان قرآن کریم (دوره‌های سال‌های ۹۸ و ۹۹)، که چند هفته پیش با حضور رئیس‌جمهور و به دلیل شرایط کرونا با تعداد معدودی از تجلیل‌شوندگان برگزار شد، مجدد فردا، ۱۸ اسفندماه در معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش مبشرین، محمدرضا پورمعین، دبیر انجمن خادمان قرآن کریم در گفت‌وگو با ایکنا، ضمن بیان این مطلب گفت: به دلیل محدودیت‌های کرونایی بیست‌وچهارمین و بیست‌وپنجمین دوره مراسم تجلیل از خادمان قرآن کریم، ۲۵ بهمن‌ماه در نهاد ریاست جمهوری با حضور تعداد محدود برگزار شد.

وی ادامه داد: در این راستا و به منظور فراهم کردن بستری برای تجلیل از تمامی ۱۸ منتخب، مراسمی فردا، دوشنبه، ۱۸ اسفندماه در معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر گرفته شده است تا لوح و هدایای برگزیدگان اهدا شود.

منتخبان دوره بیست‌وچهارم در بخش چهره ماندگار (شخصیت برجسته قرآنی)؛ آیت‌الله احمد بهشتی، در بخش حفظ کل قرآن؛ معتز آقایی، در بخش خوشنویسی(کتابت قرآن)؛ محمدرضا افشاری، در بخش امور هنری(کارگردانی)؛ سیدناصر هاشم‌زاده، در بخش قرائت قرآن؛ حسن ربیعیان، در بخش مدیریت قرآنی؛ حجت‌الاسلام محمدعلی نظام‌زاده، در بخش آموزش و داوری قرآن؛ حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا امام، در بخش تحقیق و پژوهش‌های قرآنی؛ سیدرضا مؤدب و در بخش ترجمه قرآن کریم؛ کمال‌الدین غراب هستند.

منتخبان دوره بیست‌وپنجم در بخش چهره ماندگار(شخصیت برجسته قرآنی)؛ آیت‌الله سیدمحمد فقیه، در بخش حفظ کل قرآن؛ محمدمهدی بحرالعلوم، در بخش خوشنویسی(کتابت قرآن)؛ مصطفی اشرفی، در بخش مدیریت قرآنی؛ مهدی محمدی، در بخش قرائت؛ صالح اطهری‌فرد، در بخش آموزش و داوری قرآن؛ معصومه عباسی‌نظری و سیدجواد سادات‌فاطمی، در بخش تحقیق و پژوهش‌های قرآنی؛ مهدی خواجه‌پیری و در بخش ترجمه قرآن کریم؛ حمیدرضا مستفید هستند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=67195

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400