پنج شنبه 7 اسفند سال 1399 Thu, 25 Feb 2021 05:04:25 GMT
کد خبر : 64683       تاریخ : 1399/11/03 24
امام جمعه اهرم: رزمایش‌های ارتش و سپاه اقتدار ایران را در منطقه نمایش داد

امام جمعه اهرم: رزمایش‌های ارتش و سپاه اقتدار ایران را در منطقه نمایش داد

امام جمعه اهرم گفت: رزمایش‌های ارتش و سپاه اقتدار ایران را در منطقه نمایش داد.

به گزارش مبشرین به نقل از مهر، حجت اسلام حبیب پهلوزاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اهرم با اشاره به رزمایش‌های ارتش و سپاه اظهار داشت: یکی از اهداف این رزمایش‌ها این است که نظام استکباری بداند جریان حق در قوی‌ترین زمان نسبت به همه زمان‌ها قرار دارد.

امام جمعه اهرم بیان کرد: این رزمایش در زمانی که رئیس جمهور آمریکا در واپسین روزهای حضورش در کاخ سفید بخواهد شیطنت و کاری انجام دهد برگزار شد که نشان از قدرت و اقتدار نیروهای نظامی جمهور اسلامی ایران در منطقه است.

وی افزود: در این رزمایش تمرکز بر دو مسئله راهبری پهباد و موشک بود که نقش بازدارندگی بسیار مهمی در برابر هیمنه پوشالی دشمن دارد. این رزمایش نشان داد جمهوری اسلامی از مرحله صبر راهبردی و پدافندی به سمت واکنش راهبردی و آفندی حرکت کرده است.

امام جمعه اهرم افزود: پیام این رزمایش به دنیای امنیت پایدار و و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است. پیام دیگری که از این رزمایش اطمینان بخشی به جبهه مقاومت بود و هشدار به بعضی از دوستان منطقه‌ای استکبار که در مسیر نا امنی و بی ثباتی منطقه دارند حرکت می‌کنند.

پهلوزاده ادامه داد: پیام دیگری که این رزمایش داشت این بود که کشوری که با ایمان و عزت قدرتمند شد نیازمند به مذاکره ذلیلانه نیست.

امام جمعه اهرم گفت: کسی مخالف واردکردن واکسن نیست اگر واکسن‌های آنها خوب بود به درد خودشان می‌خورد و آمار ابتلاء و مرگ و میرشان رکورد شکنی نمی‌کرد. الان اثربخشی در واکسن‌های آن مشاهد نشده است.

وی بیان کرد: تجربه مذاکره هسته‌ای که بر همه روشن شد. تفکر غربی در مسیر نفع رساندن به مردم یمن و ایران، سوریه و عراق و افغانستان نیست و نبوده و نخواهد بود. کشورهایی که نامبرده شد روزی مستعمره آمریکا بودند و امروز مستقل و روی پای خود هستند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=64683

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی