جمعه 3 بهمن سال 1399 Fri, 22 Jan 2021 09:12:26 GMT
کد خبر : 64401       تاریخ : 1399/10/24 27:44
همدردی رهبر شیعیان بحرین با شیعیان هزاره پاکستان

همدردی رهبر شیعیان بحرین با شیعیان هزاره پاکستان

آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین با انتشار بیانیه ای با شیعیان هزاره پاکستان ابراز همدردی کرد و کشتار شیعیان به دست داعش را محکوم کرد.

به گزارش مبشرین به نقل از پرس تیوی، آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین با انتشار بیانیه ای با شیعیان هزاره پاکستان ابراز همدردی کرد و کشتار شیعیان به دست داعش را محکوم کرد.

 

شیخ قاسم ، در بیانیه ای که روز دوشنبه منتشر شد ، قتل عام شیعیان را به شدت محكوم كرد و اظهار داشت كه قربانیان هیچ كینه ای نسبت به كسی ندارند و نه درگیری های ایدئولوژیك و فرقه ای دارند.

 

ایستادگی در برابر تهدیدات ویرانگر داعش برای همه فرقه های جهان اسلام عملی است. داعش یک نمایش جعلی و تحریف شده از اسلام باقی مانده و خواهد ماند.

 

شیخ قاسم اضافه کرد ، داعش همچنان خون بیگناهان را می ریزد ، بی رحمانه مردم را می کشد ، جهل در مورد اسلام را ترویج می کند ، از اخلاقیات جهان اسلام دور می شود ، بسیاری از اصول اسلام را نقض می کند ، بدعت ایجاد می کند . مسلمانان را جای دشمنان اسلام قتل عام می کند.

 

شیخ عیسی قاسم از همه ملتهای مسلمان ، اعم از سنی ، شیعه، موظفند در برابر این آفت مخرب بایستند و نسلهای آینده را در برابر تحریف ، وحشیگری و جهل داعش و خطر عظیم آن تربیت کنند./شبستان


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=64401

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین