پنج شنبه 2 بهمن سال 1399 Thu, 21 Jan 2021 02:27:40 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 61030       تاریخ : 1399/09/13 23
 نماز جمعه در ۱۴ آذرماه در هیچ نقطه‌ای از استان بوشهر برگزار نمی‌شود

نماز جمعه در ۱۴ آذرماه در هیچ نقطه‌ای از استان بوشهر برگزار نمی‌شود

مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان بوشهر گفت: به سبب وضعیت نارنجی و قرمز بودن شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر فردا ۱۴ آذرماه نماز جمعه در هیچ نقطه‌ای از استان برگزار نمی‌شود.

به گزارش مبشرین، حجت‌الاسلام یعقوب بهمیاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با قدردانی از همکاری و تعامل مردم و تلاش شبانه‌روزی کادر درمانی در رسیدگی به بیماران کرونایی اظهار داشت: با تلاش شبانه‌روزی همه دست‌اندرکاران و همکاری مردم در رعایت دستورالعمل بهداشتی شاهد کاهشی شدن بیماران کرونایی در استان بوشهر هستیم.

وی با تاکید بر ادامه همکاری برای مقابله با کرونا افزود: اعمال محدودیت 2 هفته‌ای آثار و تبعات مطلوبی در قطع زنجیره  انتقال و شیوع کرونا در استان به همراه داشت چرا که کاهش مبتلایان، بستری‌های و فوتی‌های کرونایی نتیجه همکاری مردم در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است.

مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان بوشهر خدمات گروه‌های جهادی در رسیدگی به نیازمندان را ستود و بیان کرد: در راستای تعطیلی برخی فروشگاه‌های و مراکز خدماتی، برای جبران قسمتی از مشکلات اقتصادی خانوارهای آسیب دیده، شاهد توزیع بسته‌های مواد غذایی و معیشتی از سوی مردم و نهادهای مختلف هستیم که خدمات آنان در خور تحسین است.

بهمیاری از تعطیلی نماز جمعه در این هفته خبر داد و خاطرنشان کرد: به سبب وضعیت نارنجی و قرمز بودن شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر فردا 14 آذرماه نمازجمعه در هیچ نقطه‌ای از استان برگزار نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه  25 شهر در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر دارای مصلی و امام جمعه است گفت: شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان بوشهر تابع تصمیمات ستاد کرونا است و برپایی نماز جمعه منوط به مجوز این ستاد است.

مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان بوشهر تاکید کرد: امید می‌رود با ادامه رعایت پروتکل بهداشتی شاهد شکست کامل ویروس کرونا در همه نقاط و عادی شدن زندگی در جوامع باشیم.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=61030

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین