شنبه 27 دی سال 1399 Sat, 16 Jan 2021 22:13:47 GMT
کد خبر : 60930       تاریخ : 1399/09/10 00:39
معاون سیاسی سپاه استان بوشهر: دشمن با ترور دنبال توقف پیشرفت‌های ایران اسلامی است

معاون سیاسی سپاه استان بوشهر: دشمن با ترور دنبال توقف پیشرفت‌های ایران اسلامی است

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تاکید بر اینکه باید پاسخی کوبنده به دشمن بدهیم، گفت: دشمن با ترور دنبال توقف پیشرفت‌های ایران اسلامی است.

به گزارش مبشرین، محمد رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با تسلیت شهادت شهید فخری‌زاده اظهار داشت: شهید محسن فخری‌زاده نماد استقلال، مقاومت، عزت و روحیه عاشورایی فرزندان انقلاب اسلامی است.

وی اضافه کرد: این شهید دانشمند تجسمی از جهاد علمی برای فتح قله‌های پیشرفت و شکوفایی ملت ایران بود پیش‌روندگی و پیش برندگی علمی در مقابل تحریم‌های شدید دشمن از خصایص این مرد بزرگ بود.

رضایی بیان کرد: صهیونیسم جهانی و اساساً استکبار جهانی تاب تحمل پیشرفت‌های شگرف انقلاب اسلامی در علوم مختلف استراتژیک را نداشتند و به همین دلیل برنامه حذف فیزیکی را به کمک جریان نفاق و عوامل تروریستی خود در دستور کار قرار داده‌اند.

دشمن را باید در خاک خودش زمین‌گیر کرد

وی افزود: در واقع انقلاب اسلامی آنقدر قد برافراشته است که دشمن از تقابل و رویارویی مستقیم با آن هراس دارد لذا سعی در ترور ناجوانمردانه بزرگان علمی این سرزمین همچون شهید فخری زاده‌ها را گرفته است.

معاون سیاسی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر خاطرنشان کرد: البته این ترورها نشانه ضعف و زبونی استکبار جهانی در مقابل منطق قوی و جهانی انقلاب اسلامی است.

وی افزود: در منطق عاشورایی انقلاب اسلامی جایی برای ترسوها نیست؛ لذا امروز بیش از هر زمانی واضح شده است که بایستی دشمن را در خاک خودش زمین‌گیر کرد تا فرصت دست اندازی و انجام اقدامات سخیف و پست ترور را از آنها گرفت.

دشمن زبان مذاکره را نمی‌داند

رضایی ادامه داد: امروز همه دوستداران استقلال و عزت ایران اسلامی معتقدند بایستی ضربه‌هایی سهمگین بر پیکر پوشالی رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی به عنوان آمران این حرکت‌های تروریستی وارد کرد.

وی گفت: دشمن زبان مذاکره را نمی‌داند و تنها زبانی که می‌شود استکبار جهانی را سر جایش نشاند زبان قدرتی است که امروز انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت اسلامی در اختیار دارد.

معاون سیاسی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: باید از این قدرت جهانی جبهه مقاومت برای نابودی رژیم صهیونیستی و ضربه‌های سهمگین به پیکر پوسیده استکبار جهانی استفاده کرد که انشاالله نابودی این رژیم نامشروع چندان دور نخواهد بود.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60930

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین