یکشنبه 5 بهمن سال 1399 Sun, 24 Jan 2021 18:44:10 GMT
کد خبر : 60863       تاریخ : 1399/09/09 12
خون شهید

خون شهید "فخری زاده" تحقق اهداف نظام را شتابان تر می‌کند

روابط عمومی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اعلام کرد: خون پاک شهید "فخری زاده" به رود خروشانی در رگ‌های جامعه تبدیل می‌شود و آهنگنظام اسلامی را در راه تحقق اهداف و آرمان‌های مقدسی که به برکت اسلام ناب محمدی (ص) برای خود ترسیم کرده‌است، شتابان‌تر خواهد کرد.

به گزارش مبشرین، روابط عمومی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر روز یکشنبه در بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده‌است: بار دیگر دست جنایتکار استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل از آستین ستم بیرون آمد و نخل قامت استوار یکی از برجسته‌ترین دانشمندان تربیت یافته در مکتب انقلاب اسلامی را ناجوانمردانه هدف قرار داد.

این بیانیه افزوده‌است: ترور شهید فخری زاده دانشمند هسته‌ای کشور تأیید کننده راه مستقیم انقلاب اسلامی در سایه راهبری‌های ولایت مطلقه فقیه، ایمان به خدا و وعده‌های تخلف ناپذیر او و اتحاد و یکپارچگی مردم، در راه رسیدن به مولفه‌های عزت است، ما این راه درخشان را با تمام وجودمان انتخاب کرده و تمام سختی‌ها و تهدیدهای تحمیل‌شده از سوی دشمنان در این راه پر امــید را به یاری خدا به فرصت‌های منحصربه فردی برای شکوفایی، جوشش و اقتدار فزاینده علمی تبدیل خواهیم کرد.

روابط عمومی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در بیانیه خود افزوده است: شهید فخری‌زاده به ابدیت پیوست و در عرصات ابدیت و جاودانگی، تولد دگرباره‌ای یافت و وجود همیشه‌ زنده‌اش هماره بر سر خوان پرتنعم رزق و رضوان خداوندی، متنعم خواهد بود، ولی درس بزرگ حیات و مماتش را که با شهادت سرافرازانه‌اش به ما آموخت، باید با تمام وجود در بیان و بنانمان پیاده کنیم.

پاسداران و بسیجیان سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در این بیانیه  اعلام کرده‌اند: خون این شهید همانند خون‌های مقدس همه‌ شهیدان همیشه ‌جاوید راه خدا هرگز هدر نخواهد رفت و پرتلاطم‌تر از همیشه در رگ‌های جوانان برومند نسل حاضر و بلکه همه‌ عصرها و نسل‌های آتیه انقلاب اسلامی، جاری خواهد بود.

تروریست‌های بیگانه عصر جمعه- هفتم آذرماه- با کمیندر مسیر  خودروی حامل محسن فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری  وزارت دفاع در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند، در عملیاتی انتحاری و مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.

به گفته وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جریان این حمله تروریستی ابتدا خودرو حامل فخری زاده مورد حمله واقع گرفت و بعد یک خودرو نیسان در ۱۵ متری وی منفجر شد.

در اثر این تیراندازی‌ و انفجار، فخری زاده به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد ولی با توجه به شدت جراحات وارده در بیمارستان به شهادت رسید.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60863

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین