شنبه 8 آذر سال 1399 Sat, 28 Nov 2020 23:49:17 GMT
کد خبر : 60603       تاریخ : 1399/09/01 07:18
 بسیجیان برتر استان بوشهر در جشنواره ملی

بسیجیان برتر استان بوشهر در جشنواره ملی "مالک اشتر" تجلیل شدند

جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به برگزاری جشنواره مالک اشتر سپاه استان گفت: در این جشنواره برترین‌‌ها در طرح اعتلای کیفی سازی حلقه‌های صالحین، پایگاه و حوزه‌های مقاومت، بسیج رسانه و گروه‌های جهادی معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش مبشرین، سرهنگ عبدالرضا دشتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با تبریک هفته بسیج، جایگاه این نهاد را در بخش‌های مختلف مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: بسیج با حضور فعال جهادی و انقلابی، خدمات ویژه‌ای به جامعه هدف ارائه می‌کند که اکنون فرهنگ بسیجی در همه ادیان و مذاهب ترویج یافته است.

وی با قدردانی از زحمات و خدمات شبانه‌روزی بسیجیان در عرصه‌های مختلف از جمله مقابله با ویروس کرونا افزود: حضور بسیج در عرصه مقابله با کرونا و مجاهدت‌های خالصانه آنان در این عرصه قابل تحسین و تقدیر است.

جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به جشنواره مالک اشتر پرداخت و با اشاره به اینکه رسالت اصلی این جشنواره برگرفته از نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر و پند‌های مدیریتی آن است افزود: همه مسئولان و فرماندهان در مجموعه سپاه باید این پند‌های مدیریتی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

سرهنگ دشتی، هدف برگزاری جشنواره مالک اشتر را  تعیین رده‌های برتر و موفق در سطح سپاه پاسداران دانست و بیان کرد: جشنواره مالک اشتر به رشد بیش از پیش رده‌های سپاه و بسیج برای  تحقق ماموریت‌ها و برنامه‌ها کمک می‌کند.

وی با اشاره به برترین‌های جشنواره مالک اشتر سپاه استان بوشهر گفت: در این جشنواره برترین‌‌ها در بخش‌های طرح اعتلای کیفی سازی حلقه‌های صالحین، پایگاه و حوزه مقاومت، بسیج رسانه و گروه جهادی معرفی شدند.

جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: در پایگاه و حوزه مقاومت برتر، مریم دریانورد، محمد عباس‌نژاد، حسین احمدپور و نصرت خوزم برتر و تجلیل شدند.

سرهنگ دشتی با اشاره به برتری بسیج رسانه استان بوشهر در سطح کشور خاطرنشان کرد: بسیج رسانه استان بوشهر با مسئولیت عبدالله نجفی در جشنواره مالک اشتر بالاترین نمرات را کسب کرد و مورد تجلیل قرار گرفت.

وی، از برتری یوسف قاسمی در اجرای طرح اعتلای کیفی سازی حلقه‌های صالحین خبر داد و تصریح کرد: در گروه‌های جهادی صدیقه عباسی و  علی جمشیدی برتر شدند.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60603

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین