شنبه 10 آبان سال 1399 Sat, 31 Oct 2020 19:42:07 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 58500       تاریخ : 1399/07/22 11:58
مسجدی‌ها ۵۰ هزار بسته گوشت به نیازمندان می‌رسانند

مسجدی‌ها ۵۰ هزار بسته گوشت به نیازمندان می‌رسانند

معاون فرهنگی هنری ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: این کانون‌ها با مشارکت برنامه سمت خدا و موسسه حضرت خدیجه(س)، پویشی را برای تهیه و توزیع گوشت میان نیازمندان اجرایی کردند.

به گزارش مبشرین، سعید سعادتی، معاون فرهنگی هنری ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس اظهار داشت: این کانون‌ها با مشارکت برنامه «سمت خدا» (شبکه سوم سیما) و موسسه حضرت خدیجه (س)، پویشی را برای تهیه و توزیع گوشت میان نیازمندان اجرایی کردند.

وی با اشاره به اینکه در این پویش بناست به هرخانواده بسته گوشت یک و نیم کیلوگرمی توزیع شود، تصریح کرد: به هر استان میانگین ۱۵۰۰ بسته گوشت خواهد رسید که با همت اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و با حضور امام جمعه و استانداران میان نیازمندان شناسایی شده، توزیع می‌شود.

سعادتی گفت: این طرح در دهه پایانی ماه صفر و مناسبت‌هایی همچون وفات حضرت پیامبر (ص)، شهادت امام حسن (ع) و شهادت امام رضا (ع) و بنا به توصیه‌های مقام معظم رهبری در زمینه کمک‌های مومنانه باتوجه به شرایط کرونایی و مشکلات اقتصادی برنامه‌ریزی شده است که برای اجرای آن مردم، نمازگزاران مساجد و خیرین کمک‌رسان کردند و الحمدلله در مجموع ۵۰ هزار بسته گوشت تهیه و میان نیازمندان توزیع خواهد شد.

معاون فرهنگی هنری ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور ادامه داد: شناسایی نیازمندان در استان‌ها توسط اعضای کانون‌های مساجد صورت گرفته است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=58500

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین