دوشنبه 23 تیر سال 1399 Mon, 13 Jul 2020 19:27:18 GMT
کد خبر : 50771       تاریخ : 1399/03/12 10:46:26
مراکز قرآنی استان بوشهر در ماه رمضان ۷۴۰ جلسه خانگی تشکیل دادند
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر:

مراکز قرآنی استان بوشهر در ماه رمضان ۷۴۰ جلسه خانگی تشکیل دادند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برگزاری ۷۴۰ جلسه خانگی قرآن کریم در ماه رمضان در راستای شعار هر خانه ایرانی یک مرکز دینی و قرآنی خبر داد.

به گزارش مبشرین، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی، امروز در جمع خبرنگاران ر از برگزاری ۷۴۰ جلسه خانگی قرآن کریم در ماه رمضان در راستای شعار «هر خانه ایرانی یک مرکز دینی و قرآنی» خبر داد و گفت: محور برنامه‌های قرآنی در ماه مبارک رمضان تأکید بر در خانه ماندن و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همکاری با ستاد ملی کرونا و حضور فعالانه جامعه قرآنی به‌ ویژه تشکل‌های قرآنی در عرصه فضای مجازی بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر ادامه داد: برنامه ملی سازمان دارالقرآن الکریم پویش ملی «هر خانه ایرانی یک مرکز دینی و قرآنی» است که این اداره کل نیز، همین سیاست را در استان اجرا کرد.

وی، ترغیب عموم مردم به استفاده از فرصت در خانه ماندن برای انس خانوادگی با قرآن و تلاوت آن در ماه مبارک رمضان دانست و افزود: در اجرای این پویش مؤسسات و تشکل‌های قرآنی استان بوشهر نیز با ما همکاری کردند.

حجت‌الاسلام سروستانی اظهار کرد: در همین راستا با محوریت مرکز قرآنی اعم از اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت، مؤسسات، تشکل‌ها و خانه‌های قرآنی ۷۴۰ جلسه قرآنی توسط مراکز قرآنی در ماه مبارک رمضان بر قرار شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر ۱۰ خرداد ۹۹ گفت: جلسات خانگی قرآنی کریم به‌عنوان محور فعالیت قرآنی در ماه رمضان بوده است؛ در این جلسات، پدر و مادر در کنار اعضاء خانواده هر شب یک جزء قرآن کریم را تلاوت می‌کردند و در کنار آن برنامه های جانبی مانند نقاشی با مضامین قرآنی و بیان قصه های قرآنی توسط والدین برگزار شد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=50771

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین