دوشنبه 23 تیر سال 1399 Mon, 13 Jul 2020 18:31:09 GMT
کد خبر : 44655       تاریخ : 1397/09/27 10:49:11
با تلاش یگان حفاظت سپاه خطوط هوایی کشور امن است
امام جمعه بوشهر:

با تلاش یگان حفاظت سپاه خطوط هوایی کشور امن است

امام جمعه بوشهر با قدردانی از تلاش یگان حفاظت پرواز سپاه گفت: در راستای تلاش‌های یگان حفاظت پرواز سپاه در زمینه امنیت هواپیمایی کشور، ایران امن‌ترین خطوط هوایی دنیا را دارد.

به گزارش مبشرین به نقل از تسنیم، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح دیروز در نشست با فرماندهان وکارکنان یگان سپاه حفاظت فرودگاه‌‌های استان بوشهر ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای حفاظت فرودگاهی و با بیان اینکه بخش عظیمی از زندگی انسان، کار و شغل اوست، اظهار داشت: محصول یک سری از شغل‌ها چون انسان در راه کسب حلال تلاش می‌کند، عبادت است اما یک سری دیگر شغل‌ها، لحظه لحظه آن عبادت است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، پاسداری از نظام اسلامی لحظه لحظه آن را عبادت دانست و تصریح کرد: پاسداری در امورات مهم، بنیادین و اساسی مانند مرزداری و حفظ جان، مال و ناموس مسلمین از جایگاه بالایی برخوردار است.

امام جمعه بوشهر، کار یگان حفاظت هواپیمایی در فضای مرزی را نوعی عبادت دانست و گفت:این توفیقی است که خداوند به شما داده و باید شکرگذار این نعمت باشید.

وی فعالیت و عملکرد سپاه حفاظت هواپیمایی در فرودگاه‌ها را برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و افزود: سپاه در عرصه‌‌های مختلف انقلاب اسلامی نقش آفرینی کرده که  ایثار آنان در عرصه حفاظت هواپیمایی تحسین برانگیز است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه دشمن آمده که مردم را از نظام جدا کرده و ایجاد فاصله کند افزود: مردمی که وارد هواپیما می‌شوند و یا از آن خارج می‌شوند، نخستین و آخرین فردی که می‌بیینند پاسداران حفاظت فرودگاهی است به همین سبب کار شما نه تنها کار حفاظتی است بلکه بحث جاذبه داشتن بالا برای جذب نیروها و هدایت مردم به سمت نظام و خوشبین شدن به نظام است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر بیان کرد: شما می‌توانید با برخورد خوب، کلام منطقی، احترام به مردم، پرمحبت و مهربان بودن و خوش برخورد بودن در عین قانون مداری یک نمایه بسیار خوبی از نظام جمهوری اسلامی ایران باشد و این مهم سبب جاذبه و تأثیر مثبت در اذهان مردم می‌شود که الحمدلله بسیاری از پاسداران عزیز حفاظت فرودگاهی این مسائل را رعایت می‌کنند.

امام جمعه بوشهر با قدردانی از تلاش یگان حفاظت پرواز سپاه گفت: در راستای تلاش‌های یگان حفاظت پرواز سپاه  در زمینه امنیت هواپیمایی کشور، ایران امن‌ترین خطوط هوایی دنیا را دارد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44655

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین