سه شنبه 13 خرداد سال 1399 Tue, 02 Jun 2020 02:46:01 GMT
کد خبر : 44613       تاریخ : 1397/09/26 10:33:58
استکبار جهانی با تمام توان و امکانات همیشه از جمهوری اسلامی شکست خورده است
امام جمعه جم:

استکبار جهانی با تمام توان و امکانات همیشه از جمهوری اسلامی شکست خورده است

امام جمعه جم گفت: علی رغم همه ی مشکلاتی که در جامعه وجود دارد اما مردم پای انقلاب خود ایستاده اند و متحدانه در برابر دشمنان مقاومت و ایستادگی می کنند.

به گزارش مبشرین به نقل از فارس، حجت الاسلام محمد گنجی امشب در مراسم افتتاح هیئت انصارالمهدی شهرک توحید اظهار داشت: شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با الهام گرفتن از آیات قرآن کریم در برابر دشمنان ایستادگی کردند و عزت و استقلال امروز کشورمان مدیون خون شهدا و ایثارگران است.

امام جمعه جم با اشاره به شهید تندگویان افزود: شهید تندگویان هنوز یک ماه از وزیر بودنش نمی گذشت که با توجه به محاصره آبادان خود را به خوزستان رساند و اسیر رژیم بعثی شد.

وی بیان کرد: شهید تندگویان یازده سال در زندان بود و شکنجه های زیادی را تحمل کرد و به شهادت رسید و ما همیشه مدیون شهدا هستیم.

گنجی با بیان اینکه پایگاه بسیج شهید تندگویان در جم فعال تر کار خود را ادامه دهد تصریح کرد: دشمنان طی این سال ها از هر راه و شیوه ای اقدام کرده اند تا نظام جمهوری اسلامی را براندازی کنند اما اتحاد و همدلی ملت ایران سبب شده تا دشمنان طی این سال ها همیشه شکست بخورند.

وی تاکید کرد: علی رغم همه ی مشکلاتی که در جامعه وجود دارد اما مردم پای انقلاب خود ایستاده اند و متحدانه در برابر دشمنان مقاومت و ایستادگی می کنند.

امام جمعه جم یادآور شد: استکبار جهانی با تمام توان و امکانات به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران است اما همیشه با بصیرت بالای مردم توطئه های دشمنان و منافقین خنثی شده است.

وی خاطرنشان کرد: این وحدت و همدلی امروز کشورمان را باید پاس بداریم و روز به روز با هوشیاری و بصیرت بالا و متحدانه در برابر دشمن ایستادگی کنیم.

گنجی تاکید کرد: جشن چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی در ایران با شکوه تر از سال های قبل در سراسر کشور برگزار خواهد شد و دشمنان بدانند ملت ایران همیشه پیروز است.

 

 هیئت انصارالمهدی (عج) شهرک توحید با حضور امام جمعه،مدیرعامل منطقه ویژه و برخی مسؤولان شهرستان جم افتتاح شد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44613

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین