چهارشنبه 28 آذر سال 1397 Wed, 19 Dec 2018 03:31:25 GMT
کد خبر : 44149       تاریخ : 1397/09/14 09:36
برگزاری چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری به روایت تصویر

برگزاری چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری به روایت تصویر

چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه سید عبدالله بلادی بوشهری با حضور روحانیون، علما، پژوهشگران، طلاب و دانشجویان در مصلی جمعه بوشهر برگزار شد.

 

به گزارش مبشرین به نقل از تسنیم، چهارمین کنگره علامه بلادی ظهر دیروز با ارائه یک‌هزار و 100 اثر و مقاله فعالیت خود را آغاز کرد.

دبیر چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه سید عبدالله بلادی بوشهری در این کنگره اظهار داشت: پس از داوری از این میزان آثار 26 اثر به عنوان برگزیده معرفی شد.

حجت‌الاسلام یوسف جمالی افزود: دریافت این شمار زیاد آثار با کیفیت بالا در دبیرخانه جشنواره بیانگر بهبود وضعیت پژوهش در استان است.

امام جمعه بوشهر نیز یکی مظاهر وحدت حوزه و دانشگاه در استان بوشهر را این کنگره دانست و افزود:  روحانیت استان بوشهر  همواره تاریخی درخشان داشته است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری بیان کرد: از منظر علمی تاریخ روحانیت  استان بوشهر بسیاری از کتاب‌های مرجع را در دل خود جای داده است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه  اسلام خواهی به عنوان یک راه نجات و کمال انسانی از نخستین ویژگی‌های علمای استان است خاطر نشان کرد: تحصیل علم و اخلاق در بستر الهی، مردم‌داری ، مبارزه با استکبار  و ولایت مداری از دیگر ویژگی‌های روحانیت استان است.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44149

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین